Metamorfozy w „Projekt Lady”. Polały się łzy, a z ust padały soczyste przekleństwa!

22 września 2020
Przez: : W.M.

W ostatnim odcinku przyszłe damy odwiedzili fryzjerzy i styliści. Metamorfozy w „Projekt Lady”. Niestety nie wszystkie dziewczęta były zachwycone zmianami w swoim wyglądzie.

Jak w każdej z edycji „Projekt Lady” również i w najnowszej dziewczyny poddane zostały wielkim metamorfozom. Zobaczcie, jak teraz wyglądają.

W miniony poniedziałek o 21.30 stacja TVN wyemitowała kolejny odcinek uwielbianego przez widzów program „Projekt Lady”. To już piąty sezon, który, jak i poprzednie gromadzi przed ekranami wielu zaciekawionych widzów. Dziewczyny, które dotychczas nie miały łatwo w życiu i chciałyby coś w nim zmienić, zdecydowały się zgłosić do programu, aby pod skrzydłami mentorek zostać prawdziwymi damami.

W ostatnim odcinku uczestniczki „Projekt Lady” musiały przejść metamorfozy.m Jednak nie wszystkie dziewczyny, które przyzwyczajone były do swojego obecnego wyglądu, dobrze zniosły zmiany w swoim wyglądzie.

Metamorfozy w „Projekt Lady”

W ostatnim odcinku znany stylista Paweł Marczewski pomagał przyszłym damom w doborze garderoby. Mimo początkowych wątpliwości każda z dziewcząt odnalazła wśród stylizacji coś dla siebie. Kolejny dzień rozpoczął się dla uczestniczek „Projektu Lady” treningiem z Qczajem. Trener mimo ogromnego wysiłku z ich strony naładował dziewczyny pozytywną energią.

Kolejnym wyzwanie dla uczestniczek było zmierzenie się krytyką i chamskimi opiniami oraz kontrastowymi komplementami od przechodniów. To doświadczenie miało nauczyć dziewczyny samoakceptacji i pokochania się na nowo.

W końcu przyszedł czas wielkich metamorfoz. Uczestniczki „Projekt Lady” nie mogły podglądać, jakie będą zmiany w ich wyglądzie, dlatego efekt końcowy był dla nich ogromnym zaskoczeniem. Przyszłe damy pożegnały się także ze sztucznymi rzęsami i długimi paznokciami, a na swoich głowach zobaczyły zupełnie nowe fryzury. Chociaż podczas tego odcinka polało się wiele łez, a z ust dziewcząt padały soczyste przekleństwa, większa część przyszłych dam zadowolona była ze swojego nowego wyglądu. Tym razem żadna z nich nie pożegnała się z programem.

Zobaczcie, jak po metamorfozach wyglądają aktualne uczestniczki „Projekt Lady”.

Która metamorfoza najbardziej przypadła Wam do gustu?

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej