Połącz się z nami

Daniel Qczaj: kto to? [wiek, ćwiczenia, wzrost, Instagram, treningi, Youtube]

Opisy gwiazd

Daniel Qczaj: kto to? [wiek, ćwiczenia, wzrost, Instagram, treningi, Youtube]

Obecnie panuje moda na zdrowe odżywienie i sportowy tryb życia. Na siłownie zapisuje się coraz więcej osób. Ludzie szukają motywacji wśród znanych celebrytów. Daniel Qczaj to niewątpliwie postać, od której możecie zdobyć mnóstwo pozytywnej energii oraz pozytywnego kopa!

Daniel Qczaj: kto to?

Jego prawdziwe nazwisko brzmi Daniel Józef Kuczaj. Jest rodowitym góralem. Pochodzi z  małej wioski Ludźmierza, która znajduje się na Podhalu. Dzięki pozytywnemu nastawieniu do życia skradł już serca wielu ludzi. Dobre poczucie humoru i porządna dawka motywacji to coś na co zawsze można liczyć na jego profilach w social mediach. Gwara, jaką wplata do wypowiedzi jeszcze bardziej dodaje mu charakteru!

Qczaj: wiek

Popularny trener personalny urodził się 1 lutego 1987 roku. W tym roku skończył 32 lata. Trzeba przyznać, że poprzez formę, jaką prezentuje ciężko wytypować jego wiek, kiedy się go nie zna.

Qczaj: wzrost

Wśród innych sportowców wyróżnia się dość niskim wzrostem. Mianowicie mierzy zaledwie 165 cm. Jednak zupełnie nic sobie z tego nie robi. Podchodzi do tego z poczuciem humoru. W jednym z wywiadów wyznał nawet, że dziwi się sobie, że nie został koszykarzem.

 

 

 
 

 
 
 

 

 

 
 

 
 

 

 

 

 

 

Qczaj: dieta, ćwiczenia, treningi

Świetnie odnajduje się w telewizji, ale tak naprawdę jest trenerem personalnym. Dodatkowo próbował swoich sił również w kulturystyce. Oczywiście wszyscy chętni do ćwiczeń ze sportowcem z gór mogą podjąć z nim współpracę. Wtedy dostaną jego autorskie plany ćwiczeniowe, a także dietetyczne. Co więcej mogą liczyć na ogromną dawkę motywacji i wsparcia.

 

 

 
 

 
 
 

 

 

 
 

 
 

 

 

 

 

 

Qczaj: Youtube

Internauci chętnie zaglądają na jego kanał na Youtube. Znajdują się tam filmiki, na których wykonuje różne ćwiczenia. Co więcej nie brakuje również poczucia humoru sportowca. Daniel Qczaj z dnia na dzień ma coraz większą liczbę fanów! Niewątpliwie świadczy to o tym, że ludzie pokochali go za to jaki jest!

 

 

 
 

 
 
 

 

 

 
 

 
 

 

 

 

 

 

Qczaj: Instagram

Jego profile w mediach cieszą się dużą popularnością. Jego konto na Instagramie można znaleźć pod nazwą użytkownika @qczaj. Obecnie śledzi go aż 418 tysięcy osób!

 

 

 
 

 
 
 

 

 

 
 

 
 

 

 

 

 

 

Kontynuuj czytanie
Reklama
Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Opisy gwiazd

Do góry