Robert Rowiński: [wiek, kariera, Taniec z gwiazdami, Instagram]

28 lipca 2022
Przez: : KS

Robert Rowiński to tancerz, którego szersza publika miała okazję poznać podczas występów na parkiecie programu Taniec z gwiazdami. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej na jego temat, zapraszamy do zapoznania się z treścią artykułu zamieszczonego poniżej!

Robert Rowiński: wiek

Z informacji dostępnych w sieci możemy dowiedzieć się, że Robert urodził się 19 maja 1984 roku. W związku z tym, na chwilę obecną ma 38 lat. Wiadomo również, że pochodzi z Koszalina. Dorastał ze starszą siostrą Wiolettą.

Co ciekawe, na pierwsze treningi taneczne poszedł już jako 10-latek. Zdecydował się na studia w Wyższej Szkole Turystyki i Rekreacji. Oprócz tego, jest absolwentem podyplomowych studiów magisterskich na Wydziale Dziennikarstwa Uniwersytetu Warszawskiego. Ponadto, obronił pracę doktorską, którą napisał na temat psychologii emocji w tańcu.

Robert Rowiński Taniec z gwiazdami
Robert Rowińśki

Zobacz także: Co wiemy o Romanie Osadchiy?

Robert Rowiński: Taniec z gwiazdami

Na przestrzeni lat Rowiński wziął udział w wielu turniejach i konkursach tańca. W tym czasie, zmieniały się jego partnerki. Co ciekawe, reprezentował nie tylko Polskę, ale także Estonię i Anglię. Jest reprezentantem najwyższej klasy tanecznej „S” w tańcach latynoamerykańskich i standardowych.

Tancerz w przeszłości otworzył własną szkołę oraz studio tańca. Na przestrzeni dwóch lat miał okazję występować podczas festiwali tanecznych w Kanadzie i USA.

Mężczyzna od wielu lat jest związany z programem Taniec z gwiazdami. Na parkiecie partnerował takim gwiazdom jak: Aneta Kręglicka, Halina Mlynkova i Aleksandra Szwed. W parze z Moniką Pyrek udało mu się nawet zdobyć Kryształową Kulę. Co ciekawe, na swoim koncie ma także występ w irlandzkiej edycji tanecznego show.

Po wygranej zdecydował się na przerwę, a na parkiet tanecznego programu powróci w 13. edycji emitowanej na antenie Polsatu.

Robert Rowiński: Instagram

Wszyscy zainteresowani mogą znaleźć profil tancerza na Instagramie pod nazwą @rowinskirobert. Na chwilę obecną, jego aktywność śledzi tam ponad 8 tysięcy użytkowników.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej