Połącz się z nami

Michał Bajor: [wiek, kariera, dzieci, Instagram]

Michał Bajor

Opisy gwiazd

Michał Bajor: [wiek, kariera, dzieci, Instagram]

Michał Bajor jest niewątpliwie jednym z najbardziej znanych, a także lubianych artystów w Polsce. Jego kariera na przestrzeni lat sięgnęła naprawdę ogromnych rozmiarów. Prócz zdolności muzycznych, na swoim koncie ma także przeszłość aktorską. Sprawdźmy, co wiadomo o jego życiu zawodowym oraz prywatnym!

Michał Bajor: wiek

Z oficjalnej strony internetowej artysty możemy dowiedzieć się, że urodził się 13 czerwca 1957 roku. W związku z tym, na chwilę obecną ma 64 lata. Wiadomo również, że pochodzi z Głuchołazów, lecz całe najmłodsze lata spędził w Opolu. W dzieciństwie uczęszczał na lekcje tańca oraz gry na fortepianie.

Ojciec artysty – Ryszard Bajor był aktorem. To po nim syn odziedziczył zamiłowanie i talent. W 1980 roku został absolwentem Wydziału Aktorskiego Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Warszawie.

Michał Bajor kariera
Co wiemy o karierze Michała Bajora?

Zobacz także: Co wiemy o Macieju Maleńczuku?

Michał Bajor: kariera

W związku z tym, że Bajor wychowywał się w Opolu, tam też rozpoczęła się jego kariera wokalna. Uznanie wśród publiczności zaczął zyskiwać już jako nastolatek. Wtedy też zaczął występować na różnorodnych festiwalach i koncertach.

W tym samym czasie pracował również nad swoją karierą aktorską. Okazuje się, że współpracował nie tylko z polskimi zdolnymi filmowcach i aktorami, ale także tymi zagranicznymi. Ponadto, występował na deskach różnych teatrów.

Do tej pory ukazało się czternaście albumów studyjnych artysty. Oprócz tego, powstały albumy koncertowe i kompilacje. Bajor na swoim koncie ma także liczne nagrody i wyróżnienia, które udało mu się zdobyć na przestrzeni lat. Doświadczenie zdobywał występując u boku wybitnych muzyków. Ponadto, w jego repertuarze znajdują się teksty niektórych wybitnych poetów polskich.

Michał Bajor: dzieci

W jednym z wywiadów Bajor zdradził, że nie udało mu się spełnić marzenia o wielkiej miłości i własnej rodzinie. Nie znalazł swojej drugiej połówki, nie doczekał się także potomków. Jednakże, zdradził iż ma pięcioro dzieci chrzestnych. Ze względu na karierę nie narzeka jednak na samotność.

Michał Bajor: Instagram

Artysta prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @michalbajor.official. Na chwilę obecną, jego aktywność śledzi tam ponad 9 tysięcy użytkowników.

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Opisy gwiazd

Do góry