Michał Cichy: [wiek, kariera, High League, żona, Instagram]

18 marca 2023
Przez: : M.J

Michał Cichy to jeden z zawodników, który wystąpi na gali High League 6. Sprawdźmy, co wiadomo na temat mężczyzny. Kim jest, jak wygląda jego życie zawodowe oraz prywatne. Jeśli jesteście ciekawi tych informacji zachęcamy do przeczytania poniższego artykułu.

Michał Cichy: wiek

Michał urodził się 3 maja 1990 roku, co oznacza, że w obecnym roku skończy 33 lata. W 2014 roku ukończył studia magisterskie na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim Jana Pawła II. Jest absolwentem kierunku politologi ze specjalizacją marketing polityczny. Interesuje się sportami walki.

Michał Cichy: kariera

Na co dzień jest dziennikarzem w serwisie MMA.pl Pełnił rolę konferansjera Prime Show MMA i THE WAR.  Dodatkowo w federacji Prime mogliśmy widzieć go w studiu, prowadził również konferencje i wywiady w klatce, ale wystąpił również jako zawodnik. 

Co ciekawsze kiedy występował na gali Prime Show MMA 3 zaliczył swój pierwszy debiut w klatce z Adrianem Ciosem. Warto zwrócić uwagę, że choć interesuje się sportami walki, sam nigdy nie trenował, a treningi przed walką rozpoczął kilka tygodni przed pojedynkiem. Pomimo tego debiut w klatce okazał się dla niego zwycięski. Cichy pokonał rywala według jednogłośnej decyzji sędziów.

Cichy prowadzi również swój kanał na portalu Youtube. Znajdziecie tam wywiady Michała z celebrytami i osobami ze świata walk freak-fightowych. Mężczyzna przeprowadza rozmowy na tematy zarówno prywatne, jak i zawodowe.

Michał Cichy: High League 6

Gale freak fightowe w Polsce cieszą się wielkim zainteresowaniem. Nic więc dziwnego, że organizatorzy decydują się na kolejne edycje. Tym razem przed nami gala HIGH League 6 , która odbędzie się 18 marca 2023 roku w Spodku w Katowicach. Cichy będzie jednym z zawodników. Mężczyzna zmierzy się z 46-letnim Tomaszem „Szalonym Reporterem” Matysiakiem. Zdaniem bukmacherów pojedynek zwycięży Michał.

ZOBACZ TAKŻE: Kim jest Paulina Hornik?

Michał Cichy: żona

Michał ma żonę i dwoje dzieci. Przed świętami Bożego Narodzenia zawodnik ogłosił, że po raz trzeci zostanie ojcem.

Żona Michała Cichego
Cichy z żoną

Michał Cichy: Instagram

Michał prowadzi swój kanał na portalu Instagram. Cichy zamieszcza tam zdjęcia i opisy, w których porusza tematy związane ze swoim życiem zawodowym, ale także prywatnym.

Źródło: Instagram Michała Cichego

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej