Paulina Hornik: [wiek, wzrost, High League, Natsu, Instagram]

17 marca 2023
Przez: : M.S.

Paulina Hornik powalczy na gali freak fightowej High League, gdzie jej przeciwniczką będzie Lexy. Ponadto wiadomo, że młoda influencerka prywatnie jest przyjaciółką Natsu. Co jeszcze wiemy o Paulinie Hornik?

Paulina Hornik: wiek, wzrost, waga

Nie jest dokładnie znana data urodzin Pauliny, wiadomo jednak, że aktualnie Hornik ma 25 lat. Podczas gali Prime MMa, w której Paulina brała udział w zeszłym roku wyświetlona została metryczka, dzięki której dowiedzieliśmy się, że zawodniczka freak fightów ma 163 cm wzrostu. Wówczas waga Hornik wynosiła 60 kilogramów.

Paulina Hornik: Prime MMA, High League

Hornik po raz pierwszy pojawiła się w oktagonie 1 października 2022 roku na gali Prime Show MMA, a jej rywalka była Martyna “Pysia” Zbirańska. Paulina wygrała tę walkę w pierwszej rundzie.

ZOBACZ TAKŻE: Kart Walk High League 6

Po raz drugi Paulina Hornik pokaże się na 6. gali High League, gdzie jej rywalką będzie Lexy Chaplin, która stoczyła już dwie walki z przyjaciółką Pauliny- Natsu.

Paulina Hornik: Natsu

Zawodniczka przez wielu kojarzona jest jako bardzo bliska przyjaciółka Natsu, znanej z ekipy TEAM X. Dziewczyny znają się ponad 10 lat. Nic więc dziwnego, że zawodniczka High Leagu w maju zeszłego roku dołączyła do nowego projektu Natalii Kaczmarczyk “Natsu World”, który ma podobną formułę do Teamu X. Uczestnicy razem mieszkają i nagrywają wspólnie piosenki i filmy.

Paulina Hornik: Lexy Chaplin

Po walce Lexy i Natsu na High League 5 ukazało się nagranie, na którym Hornik obraża Chaplin. Pomiędzy dziewczynami wielokrotnie dochodziło do spięć. Paulina wyzwała dziewczynę Dubiela od “miękkich faj”, natomiast Lexy nie była jej dłużna i nazwała Hornik “przydupasem Natsu”.

Dziewczyny zmierzą się ze sobą podczas 6. gali High League. Która z nich ma większą szansę na wygraną?

Paulina Hornik: Instagram

 Paulina Hornik prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @paulina.hornik. Obecnie obserwuje ją tam ponad 340 tysięcy użytkowników tej platformy.

Źródło: Instagram Paulina Hornik

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej