Połącz się z nami

Michał ‘’Fox’’ Król: [wiek, kariera, Instagram]

Michał Fox Król

Opisy gwiazd

Michał ‘’Fox’’ Król: [wiek, kariera, Instagram]

Michał ‘’Fox’’ Król nie bez powodu nazywany jest jednym z najbardziej utalentowanych i znanych producentów muzycznych w Polsce. Oprócz tego, scena nie jest również obcym dla niego miejscem. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej na jego temat, koniecznie zapoznajcie się z treścią artykuły zamieszczonego poniżej!

Michał Król: wiek

Wielu fanów muzyki elektronicznej i alternatywnej zastanawia się, ile lat ma popularny Fox. Niestety, okazuje się, że w sieci na próżno szukać informacji na ten temat. Mężczyzna nie należy do grona artystów, którzy chętnie dzielą się swoim życiem prywatnym publicznie. Nie wiemy także zbyt wiele na temat wykształcenia Króla. Jednakże, już nie raz udowodnił, że na swojej pracy zna się znakomicie.

Sam producent jest również klawiszowcem, a także gra na perkusji.

View this post on Instagram

A post shared by Michal Krol (@michalfoxkrol)

Zobacz także: Co wiemy o nowej wokalistce zespołu Łzy – Paulinie Titkin?

Michał ‘’Fox’’ Król: kariera

Fox nie bez powodu uznawany jest za jednego z najlepszych producentów muzycznych. Przez lata w branży zapracował sobie na ten tytuł także wśród kolegów po fachu. Oprócz tego, ci twierdzą, że prawie wszystko nad czym pracuje Fox kończy się dużym sukcesem.

Artysta na swoim koncie ma współpracę z kilkoma czołowymi polskimi wokalistkami. Między innymi, ogromny rozgłos zyskała płyta Marii Peszek, nad którą pracował z nią właśnie Król. Ponadto, zdecydował się na współpracę z Natalią Nykiel, choć sam przyznał, że na początku nie był przekonany, że jest to dobra decyzja.

Fox pracował również z gwiazdami takimi jak: Kayah, Katarzyna Nowsowska, Tomek Organek i Paulina Przybysz.

Król będzie również jednym z zaproszonych gości na finale 10. jubileuszowej edycji programu Top Model. Ten wielki dzień dla początkujących modelek wyemituje stacja TVN już 24 listopada o godzinie 21.30.

Michał Fox Król kariera
Michał Król, Natalia Nykiel i Piotr Rogucki

Michał ‘’Fox’’ Król: Instagram

Profil artysty na Instagramie możemy znaleźć pod nazwą @michalfoxkrol. Na chwilę obecną, jego aktywność śledzi tam ponad 1,5 tysiąca użytkowników.

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Opisy gwiazd

Do góry