Michał Grobelny: [wiek, kariera, The Voice of Poland, Instagram]

13 grudnia 2021
Przez: : KS

Michał Grobelny to jeden z najzdolniejszych polskich wokalistów młodego pokolenia. Nie da się ukryć, że cieszy się dużą sympatią ze strony widowni. Jeśli jesteście ciekawi, co wiadomo na temat jego kariery oraz życia prywatnego, koniecznie zapoznajcie się z treścią artykułu zamieszczonego poniżej!

Michał Grobelny: wiek

W sieci możemy dotrzeć do informacji, że artysta urodził się 29 lipca 1994 roku. W związku z tym, na chwilę obecną ma 27 lat. Wiadomo także, że pochodzi ze Szczecina, gdzie także się wychowywał i dorastał. Ukończył szkołę muzyczną drugiego stopnia na wydziale wokalistyki jazzowej.

Artysta oprócz talentu wokalnego może pochwalić się także grą na fortepianie, gitarze i perkusji. Okazuje się, że można go zobaczyć także na deskach teatru. Mianowicie, występuje w Kujawsko-Pomorskim Teatrze Muzycznym w Toruniu.

Co ciekawe, prywatnie był w związku z Jagodą Kret – artystką, którą poznał podczas udziału w jednym z muzycznych programów telewizyjnych.

Michał Grobelny piosenki
Michał Grobelny koncert

Zobacz także: Co wiemy o Grzegorzu Markowskim?

Michał Grobelny: kariera

Grobelny swoją przygodę z występami na scenie zaczął jeszcze jako dziecko. Już wtedy chętnie brał udział w konkursach i festiwalach. Należy zaznaczyć, że z dużym powodzeniem. Miał okazję wystąpić z gwiazdami estrady takimi jak Mietek Szcześniak czy Ryszard Rynkowski.

Okazuje się, że mężczyzna może być doskonale znany fanom programu Jaka to melodia, gdzie regularnie pojawiał się na scenie. Ponadto, swoich sił próbował w kilku muzycznych produkcjach telewizyjnych. Między innymi, były to Mam talent oraz The Voice of  Poland. W tym drugim poradził sobie zdecydowanie lepiej, ponieważ dotarł do samego półfinału.

Wokalista wziął także udział w jednej z edycji programu Twoja twarz brzmi znajomo.

Pierwszy singiel Grobelnego swoją premierę miał w 2014 roku. Jego tytuł brzmi Wszystko jedno.

Michał Grobelny: Instagram

Profil Michała Grobelnego na Instagramie możemy znaleźć pod nazwą @michalgrobelny.official. Na chwilę obecną, jego aktywność śledzi tam ponad 6 tysięcy użytkowników.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz