Michał Kempa: [wiek, stand up, Mam Talent, Instagram]

2 czerwca 2021
Przez: : KS

Michał Kempa szerszej widowni jest znany głównie ze stand up’ów, którymi bawi publiczność. Okazuje się, że już niebawem sprawdzi się w nowej dla siebie roli prowadzącego jednego z najpopularniejszych programów telewizyjnych w Polsce. Jeśli jesteście ciekawi, co wiadomo o jego karierze, ale także życiu prywatnym, zapraszamy do zapoznania się z treścią artykułu zamieszczonego poniżej!

Michał Kempa: wiek

W sieci możemy dotrzeć do informacji, że Kempa urodził się 13 lipca 1988 roku. W związku z tym, nietrudno obliczyć, że na chwilę obecną ma 32 lata. Wiadomo również, że na świat przyszedł w Bielsku-Białej. Wielu czytających może zaskoczyć fakt, że ukończył studia prawnicze na Uniwersytecie Warszawskim. Oprócz tego, pracuje jako dziennikarz radiowy i telewizyjny.

Zobacz także: Co wiemy na temat Anity Werner?

Michał Kempa: kariera

Co ciekawe, jest laureatem programu telewizyjnego pod tytułem Stand up. Zabij mnie śmiechem, który emitowany był na antenie Telewizji Polsat. Dotychczas współpracował już z kilkoma stacjami radiowymi, a także telewizyjnymi. Oprócz tego, jest współprowadzącym kanału Dobre Noviny na platformie Youtube. Telewidzowie natomiast mieli okazję oglądać go w programach Lubię to, Skanalizowani oraz Szkło kontaktowe. Warto zaznaczyć również, że dużą popularnością cieszą się jego wystąpienia stand up’owe. Co więcej, mężczyzna na swoim koncie ma już kilka nagród, za przygotowane występy, które bawią miliony Polaków.

Kempa był gościem w jednym z odcinków programu Kuby Wojewódzkiego

Michał Kempa: Mam Talent

Okazuje się, że przed stand uperem nowe wyzwanie. Mianowicie, wcieli się w rolę prowadzącego w nowej edycji programu Mam Talent. Niewątpliwie, to dla niego naprawdę duże wyzwanie, ponieważ widzowie przyzwyczaili się do duetu Szymona Hołowni oraz Marcina Prokopa. Myślicie, że Kempa będzie w stanie ich godnie zastąpić na scenie?

Michał Kempa: Instagram

Artysta prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @pankempa. Na chwilę obecną, jego aktywność śledzi tam ponad 32,5 tysiąca użytkowników tego serwisu.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej