Połącz się z nami

Michał Kozerski: [wiek, czym się zajmuje, Ewa Kasprzyk, Power Couple]

Michał-Kozerski-partner-Ewy-Kasprzyk

Opisy gwiazd

Michał Kozerski: [wiek, czym się zajmuje, Ewa Kasprzyk, Power Couple]

Michał Kozerski to mężczyzna, o którym ostatnio w sieci robi się naprawdę głośno. Między innymi, dzieje się tak dlatego, że jest narzeczonym jednej z najbardziej znanych polskich aktorek Ewy Kasprzyk. Jeśli jesteście ciekawi, co wiadomo na jego temat, zapoznajcie się z treścią artykułu zamieszczonego poniżej!

Ewa Kasprzyk ze swoim partnerem Michałem Kozerskim w programie ,,Power Couple”

Michał Kozerski: wiek

Nie da się ukryć, że wielu internautów szuka informacji na temat wieku Kozerskiego. W sieci udało nam się dotrzeć do wiadomości, że partner Ewy Kasprzyk urodził się w 1965 roku. Wskazuje to na fakt, że w tym roku będzie obchodził swoje 56. urodziny. Wszystko wskazuje na to, że mieszka i pracuje w Gdańsku, gdzie z reszta poznał się ze swoją partnerką.

Zobacz więcej: Co wiemy o Ewie Kasprzyk?

Michał Kozerski: czym się zajmuje

Jakiś czas temu, w sieci pojawiały się spekulacje, że Kozerski miałby pracować w jednym z tureckich delfinariów. Jednakże, podczas jednego z wywiadów zakochani zdementowali te pogłoski. Okazuje się, że mężczyzna z zawodu jest brokerem morskim. Wiadomo również, że zajmuję się obsługą armatorów obcych bander zawijających do trójmiejskich portów i stoczni.

Michał Kozerski: Ewa Kasprzyk

Ewa Kasprzyk to jedna z najbardziej znanych, a także najlepszych aktorek w Polsce, a jej kariera w branży filmowej trwa już od wielu lat. Parę lat temu rozstała się po długoletnim małżeństwie z Jerzym Bernatowiczem. Jej związek z Kozerskim wywołał duże zainteresowanie. Para zdradziła, że zdecydowali się zrobić krok ku wspólnej przyszłości i po zaręczynach, które miały miejsce w Grecji, zdecydowali się wziąć ślub najprawdopodobniej w Mozambiku lub Republice Południowej Afryki.

Michał Kozerski: ,,Power Couple’’

,,Power Couple’’ to nowy program, który już niebawem pojawi się na antenie Telewizji TVN. Znane pary zamieszkają pod jednym dachem, gdzie czekać na nich będą różnego rodzaju zadania. Prócz Ewy Kasprzyk i Michała Kozerskiego, w projekcie udział wezmą Agata i Piotr Rubik, Aleksandra i Piotr Gruszka oraz Janusz Chabior i Agata Wątoróbska.

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Opisy gwiazd

Do góry