Michał Mikołajczak: [wiek, kariera, partnerka, Taniec z gwiazdami, Instagram]

12 lipca 2022
Przez: : KS

Michał Mikołajczak to polski aktor, który cieszy się dużą sympatią ze strony widzów. Mężczyzna jest uczestnikiem 13. edycji programu Taniec z gwiazdami. Sprawdźmy, co wiadomo na temat jego kariery, a także życia prywatnego!

Michał Mikołajczak: wiek

Z informacji dostępnych w sieci możemy dowiedzieć się, że Mikołajczak urodził się 19 sierpnia 1986 roku. W związku z tym, w 2022 roku skończy 36 lat. Wiadomo również, że mężczyzna pochodzi z Czaplinku.

Aktor podjął studia w Państwowej Wyższej Szkole Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej w Łodzi, a ostatecznie został absolwentem Akademii Teatralnej w Warszawie. Wiadomo, że pasją Mikołajczaka jest piłka nożna i podróże.

Już jakiś czas temu w sieci zaczęły pojawiać się informacje o tym, że przystojny aktor jest w związku z modelką Edytą Zając. Trzeba przyznać, że oboje bardzo dbają o swoją prywatność i niechętnie opowiadają o niej publicznie.

Michał Mikołajczak kariera
Michał Mikołajczak

Zobacz także: Co wiemy o Agnieszce Litwin z Kabaretu Jurki?

Michał Mikołajczak: kariera

Okazuje się, że Mikołajczak zadebiutował przed kamerami i na deskach teatrów jeszcze przed zakończeniem studiów aktorskich. Na przestrzeni lat występował na deskach różnych teatrów. Telewidzowie natomiast mogą go znać z seriali: Prawo Agaty, Na Wspólnej i Pierwsza miłość. Na swoim koncie ma także role w filmach 365 dni, Underdog, Miasto 44 i Na bank się uda.

Oprócz tego, aktor wziął udział w jednej z edycji programu Agent – Gwiazdy. Co więcej, okazało się, że nie ma sobie równych i zwyciężył. Oficjalnie wiadomo również, że Mikołajczak jest jednym z uczestników Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami 13.

Michał Mikołajczak: Instagram

Wszyscy zainteresowani mogą znaleźć profil Mikołajczaka na Instagramie pod nazwą @_michal_mikolajczak. Na chwilę obecną, jego aktywność śledzi tam ponad 145 tysięcy użytkowników.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej