Michał Milowicz: [wiek, kariera, żona, dzieci, Instagram]

19 maja 2022
Przez: : KS

Michał Milowicz to polski piosenkarz i aktor, który cieszy się dużą sympatia publiki. Występuje zarówno przed kamerami, jak i na scenie. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej na temat jego kariery, a także życia prywatne, zapraszamy do zapoznania się z treścią artykułu zamieszczonego poniżej!

Michał Milowicz: wiek

Z informacji dostępnych w sieci, możemy dowiedzieć się, że Milowicz urodził się 16 września 1970 roku. W związku z tym, na chwilę obecną ma 51 lat. Wiadomo również, że pochodzi z Warszawy, gdzie także dorastał i chodził do szkoły.

Od najmłodszych lat pewnie czuł się na scenie i chętnie występował w przedstawieniach już od przedszkola. W podstawówce należał do kółka wokalno-muzycznego, a także śpiewał w chórze kościelnym. Jako nastolatek nauczył się grać na gitarze, którą otrzymał w prezencie. Oprócz tego, uczęszczał na zajęcia sportowe, a nawet zdecydował się na studia na Akademii Wychowania Fizycznego.

Wiadomo również, że jego rodzice byli fanami Elvisa Presleya, co przekazali swojemu synowi. Co więcej, Milowicza nazywa się nawet jego polską wersją.

Artysta wyznał, że większość życia poświęcił na realizowanie kariery, w związku z czym nie miał czasu na założenie rodziny, o której zawsze marzył.

Michał Milowicz kariera
Michał Milowicz

Zobacz także: Co wiemy o Tomaszu Stockingerze?

Michał Milowicz: kariera

Milowicz ma na swoim koncie role między innymi w filmach: Poranek kojota, Killer-ów 2-óch, Kac Wawa, Chłopaki nie płaczą oraz Na układy nie ma rady. Oprócz tego, mężczyzna zagrał w najpopularniejszych polskich serialach. Były to Klan, Sąsiedzi, Na dobre i na złe i Lokatorzy.

Ponadto, artysta występuje na deskach Teatru Studio Buffo. Na przestrzeni lat rozwijał również karierę wokalną. W przeszłości był współwłaścicielem klubu muzycznego. Mężczyzna jest także reżyserem i producentem filmowym.

Michał Milowicz: Instagram

Artysta prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @michal_milowicz. Na chwilę obecną, jego aktywność śledzi tam ponad 11 tysięcy użytkowników.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej