Tomasz Stockinger: [wiek, kariera, żona, Instagram]

17 maja 2022
Przez: : KS

Tomasz Stockinger to polski aktor, który w branży zadebiutował już wiele lat temu. Nie da się ukryć, że na przestrzeni lat zdobył grono fanów. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej na temat jego kariery oraz życiu prywatnym, zapraszamy do zapoznania się z treścią artykułu zamieszczonego poniżej!

Tomasz Stockinger: wiek

Z informacji dostępnych w sieci, możemy dowiedzieć się, że aktor urodził się 23 lutego 1955 roku. W związku z tym, na chwilę obecną ma 67 lat. Wiadomo również, że pochodzi z Warszawy. Co ciekawe, w młodości grał nawet w jednym z miejscowych klubów koszykarskich.

Mężczyzna pochodzi z artystycznej rodziny. Mianowicie, jego matka była piosenkarką, natomiast ojciec był aktorem. On sam ukończył studia na Wydziale Aktorskim Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Warszawie.

Duże zainteresowanie wzbudza również życie prywatne aktora. Okazuje się, że mimo wieloletniej kariery nie zdradza dużo na ten temat. Wiadomo, że w przeszłości był w związku małżeńskim, którego owocem jest syn Robert. Tajemnicą, nie jest, że jest dziennikarzem.

Jakiś czas temu Stockinger wyznał, że znalazł nową partnerkę. Jednakże, wiadomo jedynie, że kobieta ma na imię Katarzyna.

Tomasz Stockinger kariera
Toamasz Stockinger

Zobacz także: Co wiemy o Paulinie Chapko?

Tomasz Stockinger: kariera

Stockinger jest aktorem telewizyjnym, filmowym i teatralnym. Po raz pierwszy na szklanym ekranie pojawił się w 197 roku. Od tamtej pory regularnie występuje w popularnych produkcjach. Między innymi, dużą rozpoznawalność przyniosła mu rola w serialu Klan. Oprócz tego, telewidzowie mieli okazję oglądać go w takich produkcjach jak: Przepis na życie, Znachor, Dom, 365 dni oraz Czas honoru.

Co ciekawe, ma na swoim koncie także epizody muzyczne. Mianowicie, występował na festiwalach, a nawet nagrał własny album studyjny. Wziął udział w programach Taniec z gwiazdami oraz Jak oni śpiewają.

Tomasz Stockinger: Instagram

Profil aktora na Instagramie możemy znaleźć pod nazwą @tomek_stockinger. Na chwilę obecną, jego aktywność śledzi tam ponad 2 tysiące użytkowników tego serwisu.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej