Połącz się z nami

Michał Pałubski: [wiek, kariera, choroba, Ninja Warrior, Instagram]

Michał Pałubski

Opisy gwiazd

Michał Pałubski: [wiek, kariera, choroba, Ninja Warrior, Instagram]

Michał Pałubski to polski artysta, którego występy widzowie mają okazję oglądać podczas występów kabaretowych oraz stand up’owych. Nie da się ukryć, że mężczyzna cieszy się licznym gronem fanów. Okazuje się, że zmagał się z poważną chorobą, którą udało mu się pokonać, a teraz swoich sił nie boi się próbować w nowych rzeczach!

Michał Pałubski: wiek

W sieci możemy dotrzeć do informacji, że artysta urodził się 3 marca 1979 roku. Co za tym idzie, nietrudno obliczyć, że na chwilę obecną ma 42 lata. Wiadomo także, że Pałubski pochodzi z Piotrkowa trybunalskiego, gdzie z resztą dorastał.

Należy zaznaczy, że mężczyzna występował także aktorskie. Między innymi, zdolności w tej dziedzinie ćwiczył w częstochowskim teatrze. Na swoim koncie ma także mniejsze występy przed kamerami.

Okazuje się, że jakiś czas temu artysta zmagał się z poważną chorobą. Mianowicie, lekarze wykryli u niego guza jądra. Po operacji, udało mu się stanąć na nogi, a z sytuacji w której się znalazł zorganizował akcję społeczną, podczas której namawia mężczyzn do badań.

Zobacz także: Co wiemy o Adamie Zdrójkowskim?

Michał Pałubski: kariera

Pałubski od wielu lat prężnie działa na polskiej scenie kabaretowej. Co więcej, jest jednym z pomysłodawców Trybunałów Kabaretowych – przeglądu kabaretowego organizowanego w jego rodzinnej miejscowości.

Ponadto, przez wiele lat należał do Formacji Chatelet. To właśnie w tym czasie zdobył największą rozpoznawalność. Jednakże, ze względów zdrowotnych, artysta zdecydował się odejść w 2019 roku. Aktualnie, skupia się na karierze w stand upie.

Michał Pałubski Ninja Warrior
Michał Pałubski to kabareciarz i stand uper.

Michał Pałubski: Ninja Warrior

Okazuje się, że stand up’er i artysta kabaretowy swoich sił spróbuje na torze w programie Ninja Warrior. Bez dwóch zdań, mężczyzna stoi przed naprawdę trudnym wyzwaniem. Odcinek z jego udziałem wyemitowany zostanie 7 września 2021 roku na antenie Polsat.

Michał Pałubski: Instagram

Pałubski wraz ze swoją grupą stand up’ową prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @brothells.standup.group.

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Opisy gwiazd

Do góry