Połącz się z nami

Michał Przybyłowicz: [polski Ken, wiek, syn, operacje]

ken

Opisy gwiazd

Michał Przybyłowicz: [polski Ken, wiek, syn, operacje]

Michał Przybyłowicz nie bez powodu jest określany mianem polskiego Kena. Mimo że jego wygląd powoduje dużo kontrowersji, on wydaje się nie przejmować opinią innych i twierdzi, że najważniejsze, aby czuć się dobrze w swoim ciele. Jesteście ciekawi, co o nim wiadomo?

Michał Przybyłowicz: wiek

Przybyłowicz ma 27 lat. Jednym z jego głównych zmartwień jest starość, która jest nieuniknionym elementem ludzkiego życia. Jednakże, twierdzi iż nigdy nie dopuści do tego żeby mieć zmarszczki, ponieważ wygląd ma wielki wpływ na jego samoocenę. Okazuje się, że kolejnym z jego zainteresowań jest ezoteryka. Stawia tarota, a nawet był prowadzącym programu telewizyjnego o tej tematyce.

ken
https://www.instagram.com/michalprzybylowicz_ken/

Michał Przybyłowicz: polski Ken

Mężczyzna wyznał, że nigdy nie miał na celu upodobnienia się do partnera jednej z najpopularniejszych lalek na świecie. Mimo to, wygląd pomógł mu stać się popularnym. Co za tym idzie, dostawał wiele ofert współpracy, wywiadów oraz projektów. Zajmuje się modą i bierze udział w sesjach zdjęciowych. Wziął także udział w programie Dżentelmeni i Wieśniacy.

Michał Przybyłowicz: operacje

Żywy Ken, jak określa się go w sieci, lubi dbać o swój wygląd. Niejednokrotnie ingerował w niego poprzez zabiegi medycyny estetycznej. Według niego, nie ma w tym nic złego. Podkreśla również, że zarówno kobiety i mężczyźni mają do tego prawo. Do tej pory regularnie powiększa usta, poprawił również widoczność kości policzkowych i skorygował dolinę łez. Dementuje jednak plotki, na temat wycięcia żeber, co zarzucają mu media.

ken
https://www.instagram.com/michalprzybylowicz_ken/

Michał Przybyłowicz: syn

Okazuje się, że wielbiciel powiększania ust ma syna. Jego potomek ma już 4 lata. Antek – bo tak się nazywa, lubi spędzać czas z ojcem. Ten z kolei wyznaje, że wcześniej nie chciał ujawniać faktu, iż ma dziecko. Głównie dlatego, że chciał uchronić go od zbędnych komentarzy w jego kierunku i bał się odbioru tego faktu.

ken
https://www.instagram.com/michalprzybylowicz_ken/

Michał Przybyłowicz: Instagram

Jego profil na Instagramie znajdziemy pod nazwą @michalprzybylowicz_ken. Na chwilę obecną może pochwalić się niespełna 70 tysiącami obserwatorów.

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Opisy gwiazd

Do góry