Połącz się z nami

Michał Szpak pokazał zdjęcie z piękną blondynką! Czy to nowa miłość artysty?!

News

Michał Szpak pokazał zdjęcie z piękną blondynką! Czy to nowa miłość artysty?!

Czyżby serce Michała Szpaka w końcu zostało zajęte? Artysta na swoim profilu w mediach społecznościowych udostępnił zdjęcie z piękną blondynką! Wyglądają na nim jak zakochana para! Czy to przyjaźń, czy to już kochanie? Zobaczcie!

View this post on Instagram

#photography #fashion #destiny #magic #mirror

A post shared by Michał Szpak (@michal_szpakofficial) on

Michał Szpak jest na polskiej scenie muzycznej już od paru dobrych lat. Jego talent jest doceniany przez Polaków i nawet nie przeszkadzają im jego pomalowane paznokcie i często niekonwencjonalne stylizacje. Natomiast od tej pory jeszcze nie pochwalił się w mediach żadną swoją dziewczyną. Jednak nie dawno zaskoczył on swoich fanów udostępniając zdjęcie na swoim profilu w social mediach z piękną blondynką!

Michał Szpak wziął udział w 13 edycji „Tańca z Gwiazdami” i to właśnie tam poznał tajemniczą blondynkę ze zdjęcia. Fani Michała od razu wychwycili, że jest nią wieloletnia przyjaciółka aktora z tanecznego show Paulina Biernat!

Już podczas trwania programu w 2011 roku w mediach pojawiały się plotki na temat ich romansu. Tancerka na swoim profilu również chętnie publikowała fotografie z Michałem, jednak jak do tej pory każdy myślał, że jest to tylko przyjaźń!

Teraz po publikacji zdjęcia przez piosenkarza w sieci zawrzało. Paulina siedzi artyście na kolanach i chowa twarz w jego ramionach. A zdjęcie Michał podpisał hasztagami #nomakeup #cheers #happybirthday.

View this post on Instagram

#nomakeup #cheers #happybirthday

A post shared by Michał Szpak (@michal_szpakofficial) on

Internauci od razu zachwycili się zdjęciem i zasypali post Michała tysiącem komentarzy. Smaczku dodaje również to, że to pierwsza tak intymna fotografia na profilu artysty.

„Wyglądacie razem przepięknie”, „Wow ?? Paula pięknie wyszła ❤️ Michał też. Pięknie razem wyglądacie ❤️❤️❤️”, „Ładna z was para, pasujecie do siebie”.

Michał w którymś z wywiadów skomentował swoją przyjaźń z tancerką takimi słowami:

„To jest taka przyjaźń, która nigdy nie będzie miała końca. Jesteśmy ze sobą w chwilach, w których tego potrzebujemy. Na doniesienia medialnie nie reagujemy, jest tylko nuta radości, że wciąż próbują nas swatać”.

My życzymy Michałowi, aby ta wspaniała więź, która jest między nim i Pauliną Biernat trwała jak najdłużej!

Jak myślicie, jest pomiędzy nimi coś więcej niż tylko przyjaźń?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w News

Do góry