Połącz się z nami

Michał Szpak zaskoczył wszystkich swoją wersją hitu Taconafide”Tamagotchi”! Internauci są zachwyceni! Posłuchajcie!

Rozrywka

Michał Szpak zaskoczył wszystkich swoją wersją hitu Taconafide”Tamagotchi”! Internauci są zachwyceni! Posłuchajcie!

Michał Szpak jest w Polsce jednym z bardziej charakterystycznych wykonawców, a jego sceniczny image spotyka się z wieloma opiniami. Jednak piosenkarzowi na pewno nie można zarzucić złego gustu muzycznego. Podczas swojej trasy koncertowej pokusił się o wykonanie jednego z hitów Taco Hemingway’a i Quebonafide „Tamagotchi”. Piosenkę połączył z utworem zespołu Maanam, najwyraźniej chcąc oddać tym hołd Korze. Jak mu to wyszło? Zobaczcie!

Szpak odwiedził ostatnio wiele miast w Polsce, gdzie promował swoją najnowszą płytę „Dreamer”. Jego muzycznego show mogliśmy zobaczyć i posłuchać w takich miastach jak: Poznań, Ostrów Wielkopolski, Karków, Rzeszów oraz Pabianice.

View this post on Instagram

#DREAMERTOUR #MAGIC #MUSIC #michałszpak

A post shared by Michał Szpak (@michal_szpakofficial) on

I to właśnie podczas tej trasy zaprezentował nam przeróbkę dwóch hitowych utworów. Michał znany jest z tego, że lubi bawić się muzyką i nie raz udowodnił, że znane utwory w jego wykonaniu brzmią naprawdę świetnie. Piosenka Czesława Niemena „Dziwny jest ten świat” w jego wersji powaliła na kolana niemal wszystkich, a ciarki na całym ciele były gwarantowane.

Pokusił się on również o covery takich utworów jak: „Shallow”, „Skyfall” czy „Milion Reasons”. Swoimi wykonaniami udowodnił, że jest jednym z bardziej kreatywnych artystów na polskiej scenie muzycznej.

Szpak tylko do tej pory, w maju zagrał już w sześciu miejscach w Polsce. Jednak to publiczność z Pabianic mogła posłuchać na żywo połączenia hitu Maanam i projektu Taconafide. Wydawałoby się, że jest to tak odważne połączenie, że może spotkać się w falą krytyki. Jednak nic bardziej mylnego, fani Michała są zachwyceni tym mixem, a jego wykon spotkał się z ogromnym poparciem wśród internautów, o czym świadczą komentarze pod zamieszczonym filmikiem z koncertu!

Michała Szpaka za niedługo zobaczymy po raz pierwszy w roli prowadzącego Polsat SuperHit Festiwal 2019 i zapewne piosenkarz przygotuje dla swoich fanów coś specjalnego!

Podoba Wam się połączenie dwóch piosenek w wykonaniu Michała? A może ktoś z Was był na jednym z jego koncertów?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Rozrywka

Do góry