Michał: [wiek, Rolnik szuka żony 9, partnerka, Instagram]

18 września 2022
Przez: : M.J

Michał to kolejny z rolników, który zgłosił się do programu Rolnik szuka żony 9 z nadzieją na znalezienie miłości swojego życia. Sprawdźmy, jak wygląda życie osobiste mężczyzny oraz w jakim celu zgłosił się do programu.

Michał: wiek

Michał ma 23 lata i pochodzi z województwa podlaskiego. Wraz z rodzicami prowadzi 130 hektarowe gospodarstwo, na którym hodują krowy mleczne i konie ciężkie – zimnokrwiste. Początkowo nie wiązał swojego życia z rolnictwem, choć jest absolwentem szkoły średniej o profilu rolniczym. W swoich planach miał wstąpienie do szkoły wojskowej i co ciekawsze wstąpił do Wojsk Obrony Terytorialnej. Życie w stolicy okazało się jednak nie dla niego i ostatecznie wrócił do wiejskiego życia. Sam o sobie mówi, że ma specyficzny temperament. Jest mężczyzną pracowitym i zawziętym.

Michał: Rolnik szuka żony 9

Michał to kolejny z uczestników najnowszej edycji programu Rolnik szuka żony 9. Miejsce w programie zagwarantował sobie dzięki otrzymanej ilości miłosnych listów od potencjalnych kandydatek na żonę. Czy Michałowi w reality show uda się znaleźć miłość swojego życia ? To okaże się już niebawem!

ZOBACZ TAKŻE: Kim jest Mateusz z programu Rolnik szuka żony 9

Michał: partnerka

Michał nigdy nie był w poważnym związku. Choć szukał miłości, wszystkie relacje rolnika kończyły się zanim poważnie się rozpoczęły. Uważa, że kiedy pokazuje swoje zainteresowanie, wtedy zanika one po drugiej stronie. Według mężczyzny w związku najważniejsza jest szczerość, otwartość i rozmowa z drugą połówką. Chciałby poznać kobietę, która zaakceptuje jego zalety i wady.

Rolnik szuka żony 9 - uczestnicy
Michał z programu Rolnik szuka żony 9

Michał: Instagram

Na chwilę obecną nie wiadomo, czy uczestnik programu Rolnik szuka żony 9 prowadzi swój profil w mediach społecznościowych.

Źródło: Instagram programu Rolnik szuka żony 9

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej