Michał Wiśniewski nagrał piosenkę o Kaczyńskim? Mocny tekst i kontrowersyjny teledysk!

28 października 2020
Przez: : MC

Michał Wiśniewski nagrał nową, kontrowersyjną piosenkę! Prócz mocnego tekstu, uwagę zwraca teledysk, w którym artysta m.in. pokazuje pośladki. Czy utwór nawiązuje do Jarosława Kaczyńskiego? Posłuchajcie sami!

Od czwartku nie cichną protesty. Tysiące ludzi w całej Polsce manifestuje przeciwko wyrokowi Trybunału Konstytucyjnemu, który zadecydował, iż aborcja płodu obarczonego poważnymi wadami jest niezgodny z Konstytucją. Na ulice wyszli ludzie, którzy z ogromnymi i wymownymi transparentami sparaliżowali miasta. Co więcej zapowiedziano, że to nie koniec protestów.

Zobacz także: Ile wynoszą alimenty Michała Wiśniewskiego? Będziecie w szoku!

Michał Wiśniewski nagrał piosenkę o Kaczyńskim?

O sytuacji związanej z orzeczeniem TK coraz chętniej wypowiadają się również gwiazdy. Szczególną uwagę zwrócił Michał Wiśniewski, który nagrał kontrowersyjny utwór. W tekście słyszymy:

“Wyliż d**ę prezesowi, prezes smaczną d**ę ma. Dzięki temu się ustawisz na następnych parę lat. Całuj w d**ę pryncypała, lepsze to niż g***o mieć, choćby gęba ci śmierdziała, będziesz miał co pić i żreć.(…) Nisko kuper, tępa mina, cieszy nam się prezesina, że ma wokół liczną grupę, co go chcą całować w d**ę.”

Całą piosenkę razem z teledyskiem opublikowano na Instagramie Michała. Ponadto, artysta dołączył do niej opis:

“Ten tekst jest brzydki, gęsty, chamski i obleśny. Ma ukazać frustrację zwykłego porządnego człowieka na totalną obłudę układów społeczno-politycznych wszystkich maści (!), choć z dość mocno widoczną egzemplifikacją. Wstydzimy się tych emocji i ich sposobu wyrażania i przeraża nas to, że to może być konieczny i jedyny sposób na przedarcie się do zakłamanych umysłów wielu ludzi” – napisał Michał.

Piosenkę razem z teledyskiem możecie zobaczyć poniżej:

Utwór szybko doczekał się komentarzy i opinii. Na Instagramie czytamy:

“Brawo Michał 👏👏👏. W dziesiątkę 👍👍👍 choć i tak biorąc pod uwagę cała sytuację zrobiłeś to bardzo kulturalne…❤️❤️❤️”

“najlepsza piosenka od lat, brawo Michał”

“Rewelacja Panie Michale 👍👍👍” – piszą internauci.

A co Wy uważacie o najnowszej piosence Michała Wiśniewskiego? Myślicie, że nawiązuje do Jarosława Kaczyńskiego?

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej