Połącz się z nami

Michał Wiśniewski ostro skrytykował występ Madonny na Eurowizji 2019! Jego słowa mogą zszokować!

Rozrywka

Michał Wiśniewski ostro skrytykował występ Madonny na Eurowizji 2019! Jego słowa mogą zszokować!

Michał Wiśniewski nie raz już udowodnił wszystkim, że lubi dolać oliwy do ognia. Artysta, który jest na polskiej scenie muzycznej już od wielu lat, nie daje o sobie zapomnieć i co jakiś czas w mediach, aż huczy na jego temat. Tym razem podczas wywiadu w programie „Pytanie na Śniadanie” ostro skrytykował występ gwiazdy pop, Madonny podczas tegorocznego finału Eurowizji! Ile dostałaby punktów od czerwonowłosego piosenkarza? Zobaczcie!

View this post on Instagram

@voyobakiewicz

A post shared by Michał Wiśniewski (@m_wisniewski1972) on

O występie Madonny podczas tegorocznego finału Eurowizji pisaliśmy TUTAJ! Jej występ będzie komentowany w mediach na całym świecie pewnie przez jakiś czas. Gwiazda pop została pochwalona między innymi przez odważny, polityczny gest, jednak spora część internautów skupiła się na jej umiejętnościach wokalnych, a raczej ich braku. W mediach od razu po występie można było przeczytać o tym, że fałszowanie nie jest piosenkarce obce.

Jej występ skomentowało dużo gwiazd z polskiego show-biznesu, a swoje dwa grosze w programie śniadaniowym wtrącił Michał Wiśniewski, który nie przebierał w słowach. Wraz z Markiem Sierockim skomentowali muzyczne show Madonny. Michał podczas swojej wypowiedzi stanął murem za zespołem „Tulia” i stwierdził, że dziewczyny godnie reprezentowały nasz kraj i powinniśmy być z nich dumni. Niestety tak pochlebnych słów nie mogła na swój temat usłyszeć sama Madonna, której od lidera grupy „Ich Troje”naprawdę się dostało.

Wiśniewski stwierdził, że z całym szacunkiem do jej osoby, ale od niego „dostałaby 0 punktów za swój występ”. Dodał również, że jakby była jednym z uczestników konkursu, NA PEWNO BY GO PRZEGRAŁA!

Artysta nie pominął również osoby Macieja Durczoka, który był jednym z jurorów Eurowizji. Michał najwyraźniej przyszedł do studia, z bojowym nastawieniem mówiąc:

„Z całym szacunkiem dla Maćka, ale jakim jest on ekspertem Eurowizji. Jest menadżerem muzycznym”.

Jednak zanim zdążył rozkręcić się na dobre, Sierocki skierował rozmowę na inny tor, słowami: „dobrze, zostawmy to”.

Przypomnijmy jeszcze, że Michał miał swoje pięć minut i również brał udział w Eurowizji w 2003 roku. Wraz z zespołem „Ich Troje” wykonali wówczas utwór „Keine Grenzen” i zakończyli swoją przygodę na 7. miejscu! Zobaczcie i przypomnijcie sobie jego występ!

Uważacie, że Michał powinien krytykować i wypowiadać się na temat występu Madonny?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Rozrywka

Do góry