Michał Wiśniewski poznał płeć szóstego dziecka! Musi zmienić plany!

10 listopada 2022
Przez: : M.J

Michał Wiśniewski już niebawem po raz szósty zostanie ojcem. Teraz na swoim Instagramie zdradził, jakiej płci będzie jego kolejny potomek i jak się okazuje, musi zmienić plany. Lider Ich Troje poprosił również swoich fanów o pomoc.

Życie prywatne Michała Wiśniewskiego

Można śmiało powiedzieć, że Michał Wiśniewski jest jednym z najbardziej charyzmatycznych polskich wokalistów. Od lat obecny jest w polskim show-biznesie i wciąż nie daje nam o sobie zapomnieć. Media chętnie śledzą również jego życie prywatne, w którym nie da się ukryć sporo się dzieje.

Michał jest ojcem piątki dzieci. Ma syna i córkę z małżeństwa z Mandaryną oraz dwie córki ze związku z Anią Świątczak. Po nieudanym małżeństwie z Dominiką Tajner, z którą nie doczekał się potomstwa Wiśniewski stanął na ślubnym kobiercu z Polą, z którą doczekał się już wspólnego dziecka – syna Falco Amadeusa. Warto dodać, że obecna partnera lidera Ich Troje ma już czwórkę dzieci z poprzedniego związku.

ZOBACZ TAKŻE: Michał Wiśniewski z okazji 50. urodzin wziął kolejny ślub? Pola w sukni ślubnej wyglądała obłędnie!

Niedawno okazało się, że rodzina Wiśniewskich po raz kolejny się powiększy. Michał wraz z Polą umieścili na swoich profilach w mediach społecznościowych zdjęcie pozytywnego testu ciążowego, które podpisali.

“Oops! We Did It Again”

W poście widniał również hashtag #Cloe, a Michał w wywiadzie dla Plejady wyjawił, że marzy o kolejnej córce. Jak się jednak okazuje, musi zmienić swoje plany, a co się z tym wiąże wybrać nowe imię dla swojej szóstej pociechy.

Michał Wiśniewski zdradził płeć szóstego dziecka

Na Instagramie wokalisty pojawiło się zdjęcie, które wskazuje na to, że kolejną pociechą Michała będzie syn. W związku z tym Michał musi zmienić swoje plany, co do imienia. I to właśnie o to poprosił obserwatorów swojego profilu. Jak zaznaczył, czeka na propozycje byle nie było to imię Czesław.

“Imię na “c”, byle nie Czesław”

Michał Wiśniewski.
Michał Wiśniewski poznał płeć szóstego dziecka/ fot. Instagram

Dlaczego tak bardzo chce, aby jego szósta pociecha nosiła imię na literę “C”?

“Na pewno to będzie imię na “c” bo mam już taki tatuaż”- zdradził Wiśniewski.

Macie jakieś propozycje? Coś nam podpowiada, że imię szóstej pociechy Michała Wiśniewskiego, jak zawsze będzie zaskakujące.

Źródło: Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej