Michał Wiśniewski, Quebo, Mata, Sokół i wielu innych razem w Kijowie! Co szykują artyści?

15 grudnia 2020
Przez: : MC

Michał Wiśniewski, Quebo, Sokół, Mata, Forxst, Kukon i inni łączą swoje siły! Artyści wybrali się na wspólną imprezę do Kijowa, a relacje ze spotkania pojawiły się na Instagramie. Co szykują artyści?

Michał Wiśniewski to jedna z najbardziej rozpoznawalnych osób w polskim show-biznesie, o której nieprzerwanie od lat wciąż jest głośno. Czyżby lider Ich Troje rozpoczął karierę hip-hopową?

Zobacz także: Michał Wiśniewski nagrał piosenkę o Kaczyńskim? Mocny tekst i kontrowersyjny teledysk!

Michał Wiśniewski, Quebo, Mata, Sokół i inni razem w Kijowie!

W weekend media społecznościowe obiegły zdjęcia i relacje z imprezy z Kijowa. Trzeba przyznać, że ekipa jest mocno zaskakująca. Wśród nich znaleźli się: Sokół, Quebonafide, Mata, Kukon, Forxst i… Michał Wiśniewski. Prawdopodobnie artyści spotkali się, aby wspólnie nakręcić klip. Warto wspomnieć, że podobne spotkanie miało już wcześniej miejsce. Część tego składu spotkała się w Tallinie, dwa miesiące przed premierą płyty Quebo ROMANTICPSYCHO. Dodatkowo w ekipie znalazł się wtedy jeszcze Tommy Cash. Warto wspomnieć, że Sokół jak i Kukon pojawili się na tegorocznej płycie Kuby.

Mimo to nie da się ukryć, że obecność Michała Wiśniewskiego zaskakuje. Z publikowanych relacji wynika, że impreza była srogo zakrapiana. Na zdjęciach widać mnóstwo butelek po alkoholu i energetykach, co jest dodatkowo podejrzane, ponieważ Michał wielokrotnie wspominał o swoich problemach z alkoholem.

Co więcej, Sokół opublikował na swoim Instagramie post w języku ukraińskim, który po przetłumaczeniu oznacza “Zaczekaj na to”.

Najbardziej prawdopodobną sytuacją jest nagrywanie klipu, jednak co skłoniło ich do współpracy? Jaki to projekt? Zdaje się, ze to spore przedsięwzięcie, dlatego na efekty zapewne będziemy musieli poczekać jeszcze kilka tygodni.

Wielu raperów opublikowało relację ze wspólnej imprezy. Screeny z Instagrama możecie obejrzeć poniżej:

Myślicie, że już niebawem zobaczymy efekty współpracy Michała Wiśniewskiego, Quebo i reszty?

źródło: instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej