Michał Żebrowski: [wiek, kariera, żona, dzieci, Instagram]

17 maja 2022
Przez: : KS

Michał Żebrowski to bez dwóch zdań jeden z najbardziej lubianych polskich aktorów. Na przestrzeni lat przed kamerami dał poznać się z wielu stron. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej na temat jego kariery oraz życia prywatnego, zapraszamy do zapoznania się z treścią artykułu zamieszczonego poniżej!

Michał Żebrowski: wiek

Z informacji dostępnych w sieci, możemy dowiedzieć się, że aktor urodził się 17 czerwca 1972 roku. Co za tym idzie, w tym roku skończy 50 lat. Wiadomo również, że pochodzi z Warszawy, gdzie także dorastał. Co ciekawe, jego kolegą ze szkolnej ławki był Rafał Trzaskowski.

O związaniu swojej przyszłości z aktorstwem marzył od dziecka. Już wtedy doskonale radził sobie podczas konkursów recytatorskich i występując przed publiką. Jest absolwentem Wydziału Aktorskiego Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Warszawie.

Prywatnie, od 2009 roku jest szczęśliwym mężem Aleksandry. Para doczekała się trzech synów, a kobieta na początku 2022 roku poinformowała, że spodziewają się kolejnego potomka. Wszyscy chętnie spędzają czas w ich domu na Podhalu, gdzie także prowadzą małe gospodarstwo ekologiczne.

Michał Żebrowski kariera
Michał Żebrowski

Zobacz także: Co wiemy o Tomaszu Stockingerze?

Michał Żebrowski: kariera

Żebrowski przed kamerą zadebiutował jeszcze podczas studiów. Już wtedy miał okazję współpracować ze znanymi nazwiskami w branży aktorskiej. Na przestrzeni lat wcielił się w wiele postaci nie tylko w serialach, ale także filmach i spektaklach teatralnych. Między innymi, sympatię telewidzów zdobył dzięki: Na dobre i na złe, Ogniem i mieczem, Wiedźmin.

Ponadto, aktora mogliśmy oglądać w filmach: Sęp, Pręgi, Nad życie i Pianista. W trakcie swojej kariery zdobył wiele nagród i wyróżnień. Jego role doceniali nie tylko widzowie, ale także krytycy i eksperci.

Michał Żebrowski: Instagram

Profil aktora możemy znaleźć na Instagramie pod nazwą @zebrowski.michal. Na chwilę obecną, jego aktywność śledzi tam prawie 200 tysięcy użytkowników tego serwisu.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej