Połącz się z nami

Michel Moran: [wiek, żona, restauracja, MasterChef, Instagram]

Opisy gwiazd

Michel Moran: [wiek, żona, restauracja, MasterChef, Instagram]

Michel Moran to niewątpliwie jeden z najpopularniejszych restauratorów w Polsce. Tak dużą popularnością cieszy się głównie dzięki jego występom w telewizji. Trzeba przyznać, że ma również świetne poczucie humoru, a uśmiech niemal nie schodzi mi z twarzy. Jesteście ciekawi, co wiadomo o jego życiu prywatnym oraz karierze?

Michel Moran: wiek

Mężczyzna pochodzi z Francji, jednak jego korzenie sięgają aż do Hiszpanii. Urodził się 5 czerwca 1965 roku, a więc niedługo będzie obchodził swoje 55. urodziny. Jest cenionym restauratorem, a także mistrzem kuchni. Wydał nawet własną książkę zatytułowaną Moje smaki, która cieszyła się dużym zainteresowaniem.

Michel Moran: restauracja

Już podczas studiów, praktyki zawodowe odbywał w prestiżowej restauracji w Paryżu, która oznaczona była dwiema gwiazdkami Michelin. Po przyjeździe do Polski otworzył własny biznes. Jego bistro mieściło się przy budynku Opery Narodowej w Warszawie. Jednakże, w marcu 2020 roku podjął, jak zapewniał niełatwą decyzję o zamknięciu Bistro de Paris, co niewątpliwie zasmuciło wielu wielbicieli dobrej kuchni.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Mi (@michelmoran_official)

Michel Moran: żona

Moran stracił głowę dla pięknej Polki Haliny, z którą pobrał się w 2004 roku po długim związku. Okazuje się, że jego partnerka była już w jednym związku, z którego miała dwójkę dzieci. On także miał za sobą jedno nieudane małżeństwo. Jest także ojcem dwójki dorosłych dzieci. Między nim, a matką jego dzieci doszło do rozpraw w sądzie odnośnie alimentów.

Michel Moran: MasterChef

Kucharz od wielu lat jest jurorem w programach emitowanych na antenie TVN MasterChef oraz MasterChef Junior. Niewątpliwie, jest tam jednym z ulubieńców telewidzów, a także uczestników. Prowadził także program Doradca Smaku.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez (@michelmoran_official)

Michel Moran: Instagram

Swój profil na Instagramie prowadzi pod nazwą @michelmoran_official. Na chwilę obecną jego aktywność śledzi tam ponad 44 tysięcy użytkowników. Jak na prawdziwego miłośnika kuchni przystało, zamieszcza tam dużo zdjęć swoich potraw. Jednakże, nie mogłoby tam zabraknąć licznych selfie francuskiego restauratora.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez  (@michelmoran_official)

Kontynuuj czytanie
Reklama
Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Opisy gwiazd

Do góry