Mikołaj Krawczyk i jego niesamowita metamorfoza. Poznajecie?

13 stycznia 2021
Przez: : MC

Mikołaj Krawczyk przeszedł ogromną metamorfozę! Internauci zgodnie przyznają, że aktor jest nie do poznania. Diametralna zmiana fryzury to jeszcze nie wszystko. Zobaczcie, jak się prezentuje!

Mikołaj Krawczyk to znany aktor telewizyjny, filmowy i teatralny, który zyskał popularność wcielając się w rolę Pawła w popularnym serialu “Pierwsza miłość”. Co ciekawe, po raz pierwszy pojawił się na scenie mając zaledwie 4 lata. Profesjonalnie zadebiutował w 2001 roku występując w spektaklu „Romeo i Julia”.

Mikołaj niegdyś związany był z aktorką Anetą Zając, która co ciekawe, była również jego serialową partnerką. Para tworzyła związek przez blisko 7 lat, a owocem ich miłości są synowie – Robert i Michał. Aktor w 2012 roku związał się z Agnieszką Włodarczyk, jednak ich relacja nie przetrwała próby czasu. Obecnie tworzy szczęśliwy związek z Sylwią Juszczak, z którą w 2017 roku wziął ślub cywilny. Para dwa lata później wzięła także ślub kościelny. Owocem ich miłości jest córka Konstancja, która przyszła na świat 7 marca 2019 roku.

Zobacz także: Mikołaj Krawczyk został blondynem! Internauci porównują go do Nicka Cartera!

Mikołaj Krawczyk i jego niesamowita metamorfoza!

Mikołaj aktywnie działa w social mediach, w tym na Instagramie, gdzie jest w stałym kontakcie ze swoimi fanami. Regularnie publikuje zdjęcia i relacje, które cieszą się niezwykle pozytywnym odbiorem. Tym razem aktor dodał zdjęcie, które poruszyło fanów Mikołaja. Okazuje się, że aktor całkowicie zmienił swój wizerunek. Po fryzurze nie ma śladu, natomiast pojawiła się długa broda. Zobaczcie sami!

Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy od zszokowanych internautów. Spora część z nich nie poznała aktora! Wielka metamorfoza Mikołaja podzieliła obserwatorów, którzy mają skrajne zdanie na temat nowego wizerunku. Pod zdjęciem czytamy:

“No no niezła stylówa👍 w dobrym kierunku to zmierza 😉 ciekawie i bardzo oryginalnie😁😎✌”

“Strach się bać ujrzeć Cię w nocy w ciemnej uliczce 😉”

“A ja myślę co to za obcy facet na Twoi profilu🙈🙈😂😂 Gdybyś stał obok mnie to nawet fotki bym nie strzeliła bo bym nie poznała 😂😂😂”

A jak Wam podoba się aktor w zupełnie nowym wydaniu? My jesteśmy zachwyceni!

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej