Mikołaj Krawczyk został blondynem! Internauci porównują go do Nicka Cartera!

13 kwietnia 2020
Przez: : M.J

Kwarantanna wszystkie powoli daje się już we znaki. Mikołaj Krawczyk na swoim profilu w mediach społecznościowych zamieścił zdjęcie, na którym możemy go zobaczyć w blond włosach. Zobaczcie, jak się prezentuje! Mikołaj Krawczyk został blondynem!

Mikołaj Krawczyk-polski aktor telewizyjny i filmowy. Jest on również aktorem teatralnym i wokalistą. Swoje pierwsze kroki z aktorstwem stawiał w serialu “Klan”, jednak to rola Pawła Krzyżanowskiego w serialu “Pierwsza miłość” przyniosła mu popularność i rozpoznawalność.

Aktor aktualnie związany jest z Sylwią Juszczak, z którą wychowuje gromadkę dzieci. Zaznaczmy, że para ma jedno wspólne dziecko – córeczkę Konstancję. Sylwia ma dwójkę synów z poprzedniego związku, tak samo, jak Mikołaj, który oprócz córeczki ma jeszcze dwójkę synów bliźniaków ze związku z Anetą Zając. Mikołaj i Sylwia stworzyli dużą patchworkową rodzinę i chętnie dzielą się rodzinnymi zdjęciami na swoich profilach w mediach społecznościowych.

https://www.instagram.com/p/B8yYSXYh6Wk/

Krawczyk jest bardzo aktywny w sieci, a jego profil na Instagramie obserwuje niemal 35 tysięcy internautów. To właśnie tam możemy znaleźć zdjęcia z życia codziennego jego całej rodziny. Tym razem pojawiło się tam zdjęcie Mikołaja w blond włosach i zapewne niejedna fanka nie uwierzyłaby w taką przemianę. A jednak! Zobaczcie!

Mikołaj Krawczyk został blondynem!

Mikołaj w blond włosach to na pewno niecodzienny widok. Jak widzimy, kwarantanna nawet jemu daje się we znaki. Jak zaznaczył w opisie zdjęcie “Niech dobry humor Was nie opuszcza!”

” Wioooosna Panie sierżancie!🤪😂 A Wy coś zmieniacie u siebie wiosną?🤪Niech dobry humorWas nie opuszcza!❤️#blond #czy #nie #blond #😂 #😉

Pod tym zdjęciem zaczęły pojawiać się komentarze od fanów aktora. Jedna z internautek porównała go nawet do Nicka Cartera z popularnego kiedyś boysbandu Backstreet Boys:

“O kurde… Nick Carter 😉😜”

“😳😂… tez dobrze 👏🏽👍🏻😀”

“Wygląda jak wycinek z Kiepskich 😂🔥”

Od razu musimy uspokoić fanki Mikołaja, bo powyższe zdjęcie to zapewne efekt kwarantanny domowej, podczas której każdy pomysł na zabicie czasu jest dobry. Niemniej jednak nawet w blond włosach Mikołaj prezentuje się świetnie!

A Wam jak się podoba? W której wersji wolicie Mikołaja?

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej