Mikołaj Krawczyk po raz pierwszy pokazał synów – podobni?

17 sierpnia 2020
Przez: : MC

Mikołaj Krawczyk po raz pierwszy pokazał swoich synów! Aktor opublikował na Instagramie urocze, rodzinne zdjęcie. Zobaczcie, czy chłopcy są podobni do swojego taty!

Mikołaj Krawczyk urodził się 27 stycznia 1981 roku w Katowicach. Jest znanym, polskim aktorem telewizyjnym, filmowym oraz teatralnym. Co ciekawe, na scenie po raz pierwszy pojawił się mając zaledwie 4 lata. Profesjonalnie zadebiutował w 2001 roku występując w spektaklu “Romeo i Julia”. Swoją największą rozpoznawalność zdobył wcielając się w rolę Pawła w serialu “Pierwsza miłość”.

Mikołaj był również w dosyć głośnym związku z Anetą Zając, z którą był przez blisko 7 lat. Para doczekała się również dwójki dzieci – bliźniaków Roberta i Michała. Aktor w 2012 roku związał się z Agnieszką Włodarczyk, jednak po 4 latach rozstali się. Obecnie tworzy szczęśliwy związek z Sylwią Juszczak, z którą w 2017 roku wziął ślub cywilny. Para dwa lata później wzięła także ślub kościelny. Owocem ich miłości jest córka Konstancja, która urodziła się 7 marca 2019 roku.

Zobacz także: Mikołaj Krawczyk został blondynem! Internauci porównują go do Nicka Cartera!

Mikołaj Krawczyk po raz pierwszy pokazał synów!

Aktor niezwykle chroni swoje życie prywatne. Dokładnie tak samo było jeżeli chodzi o swoich synów. Mikołaj nawet kiedy publikował z nimi zdjęcie, to zakrywał im twarze. Tym razem po raz pierwszy pokazał Roberta i Michała! Jak poinformował Krawczyk, całą rodziną wybrali się na wakacje do Australii.

“No to wakacje część 2, czas start!!!😀🤪😎Na początek pozdrawiamy Was z Australii😎 Taaak, będziemy pokazywać kangury🤪 A Wy jakie macie plany na resztę lata?😀Będziecie rozrabiać?🤪😈” – czytamy w poście Mikołaja.

https://www.instagram.com/p/CD9M87yjZoN/?igshid=z26qr2608f8h

Pod postem nie zabrakło komentarzy, w których internauci zachwycają się zdjęciem szczęśliwej rodziny. Co więcej, wielu z nich uważa, że chłopcy są bardzo podobni do swojego taty. Czytamy:

“Słonecznych i pełnych przygód wakacji!!!! Super z Was rodzinka 😍 Ale moje serce ukradli bliźniacy ❤️❤️ pozdrawiam”

“Synowie są Twoją kopią Panie Mikołaju 😎 Cudowni wszyscy jesteście 🤗”

“Chłopcy przystojni jak tata 😁😎”

“Udanych wakacji a chłopcy podobni do tatusia 😀”

Uważacie, że chłopcy są podobni do Mikołaja?

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej