Połącz się z nami

Nicole Akonchong: [wiek, Top Model, Instagram]

Nicole Akonchong

Opisy gwiazd

Nicole Akonchong: [wiek, Top Model, Instagram]

Nicole Akonchong to jedna z uczestniczek programu Top Model, której udało się dojść do ostatniego etapu. Mianowicie, dziewczyna zamieszkała w domu modelek i modeli. Nie da się ukryć, że wzbudziła zainteresowanie nie tylko jury, ale także widzów. Sprawdźmy, co o niej wiadomo!

Nicole Akonchong: wiek

Z oficjalnej strony stacji TVN możemy dowiedzieć się kilku najważniejszych faktów na temat każdego z uczestników programu Top Model. To właśnie tam znajdziemy informacje, że Nicole ma 19 lat. W związku z tym, jest jedną z najmłodszych dziewczyn w produkcji.

Okazuje się, że uczestniczka Top Model 10 ma korzenie polsko-kameruńskie. Jednakże, urodziła się we Włoszech i na chwilę obecną to tam właśnie mieszka. Jej egzotyczna uroda naprawdę robi duże wrażenie. Na co dzień jest uczennicą. W tym roku będzie pisała maturę.

Nicole przez długi czas trenowała lekkoatletykę. Co więcej, na swoim koncie ma kilka wyróżnień w tej dyscyplinie sportu. Dziewczyna nie ukrywa, że jedną z najważniejszych wartości w jej życiu jest rodzina.

Nicole Akonchong Top Model
Co wiemy o Nicole z Top model 10?

Zobacz także: Co wiemy o Julii Sobczyńskiej z Top Model 10?

Nicole Akonchong: Top Model

Nicole z Top Model 10 ma już doświadczenie w modelingu. Mianowicie, w tym kierunku działa już od 4 lat. Mimo, że zajmuje się tym zwłaszcza we Włoszech, marzenie o rozwoju kariery postanowiła realizować w polskiej edycji popularnego niemal na całym świecie programu.

19-latka w przeszłości wzięła także udział w konkursie piękności. Jury przyznało jej tytuł Miss Blumare w 2018 roku. Oprócz tego, dziewczyna często bierze udział w sesjach zdjęciowych, a także pokazach mody. Jej wymiary to 88-66-90.

Trzeba przyznać, że 10. edycja programu Top Model zapowiada się naprawdę bardzo interesująco. Wszyscy zainteresowani, nowe odcinki mają okazję oglądać w każdą środę o 21.30 na antenie TVN.

Nicole Akonchong: Instagram

Uczestniczka programu Top Model 10 prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @nicoleakonchong. Na chwilę obecną, jej aktywność śledzi tam ponad 19 tysięcy użytkowników.

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Opisy gwiazd

Do góry