Mikołaj Magdziarz: [Mixer, Ekipa, Fame MMA, Instagram, Youtube]

10 sierpnia 2021
Przez: : KS

Mikołaj Magdziarz młodszej części internautów jest znany zdecydowanie bardziej jako Mixer. Chłopak dużą popularność zyskał dzięki temu, że należał do bijącej rekordy wyświetleń na Youtube Ekipy. Niebawem, swoich sił spróbuje podczas gali Fame MMA.

Mikołaj Magdziarz: wiek

W sieci możemy dotrzeć do informacji, że Mixer urodził się w 1996 roku. W związku z tym, w tym roku powinien obchodzić swoje 25. urodziny. Wiadomo również, że pochodzi z miejscowości Czarnkowo.

Magdziarz prowadzi swoje konto na Youtube, a filmy, które tam publikuje niemalże zawsze trafiają na listę ,,Na czasie’’. W jednym z wywiadów sam przyznał, że w pewnym momencie swojej kariery nie radził sobie z problemami i na jakiś czas zdecydował się zniknąć z sieci.

https://www.instagram.com/p/CMw6NEiJvh_/

Zobacz także: Co wiadomo o Korolu Wiśniewskim – Frizie?

Mikołaj Magdziarz: Ekipa

Mixer przez kilka lat należał do Ekipy, której założycielem jest Karol Wiśniewski – Friz. Jednakże, mimo rosnącej popularności grupy zdecydował się przeprowadzić z ich wspólnego domu i samemu podjąć karierę.

W czasie, gdy wchodził w skład Ekipy był związany z Martą Błoch. Mixer i Murcix stanowili jedną z najpopularniejszych par w świecie Internetu. Jednakże, ich drogi także się rozeszły. Oboje deklarują, że nie mają już ze sobą stałego kontaktu.

Mixer był w Ekipie Friza.
Mixer był jednym z członków Ekipy Friza.

Mixer Youtube

Mikołaj Magdziarz prowadzi swój kanał na Youtube. Do pewnego momentu skupił się najbardziej na kontencie gameingowym. Jednakże, w niektórych odcinkach występowali także inni członkowie Ekipy, kiedy jeszcze mieszkali pod wspólnym dachem.

https://www.instagram.com/p/CIoUgAkpDd2/

Mikołaj Magdziarz: Fame MMA

Niedawno okazało się, że Mixer dołączył do grona zawodników Fame MMA. Trzeba przyznać, że informacja ta wywołała duże poruszenie w sieci. Jego debiutancka walka odbędzie na podczas gali Fame MMA 11, która odbędzie się 2 października w Gliwicach. Na chwilę obecną, włodarze nie zdradzili jeszcze kto będzie jego przeciwnikiem.

https://www.instagram.com/p/CSXOtGNDa8v/

Mikołaj Magdziarz: Instagram

Profil twórcy internetowego na Instagramie możemy znaleźć pod nazwą @therealmixer. Aktualnie, jego aktywność śledzi tam ponad 812 tysięcy użytkowników.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej