Zapytaliśmy Mikołaja Roznerskiego o obrączkę! Odpowiedź aktora nie pozostawia złudzeń!

17 kwietnia 2021
Przez: : M.J

W sieci wrze po tym, jak jeden z tygodników poinformował o rzekomym ślubie Mikołaja Roznerskiego i Ady Kalskiej. Choć pogłoski na ten temat wracają jak bumerang, to para bardzo chroni swojej prywatności. Postanowiliśmy osobiście zapytać aktora, o jego tajemniczy ślub z Adą. Zobaczcie, co nam odpowiedział!

Mikołaj Roznerski i Ada Kalska

Pomiędzy Mikołajem Roznerskim i Adrianą Kalską po raz pierwszy zaiskrzyło pięć lat temu, kiedy obydwoje spotkali się na planie uwielbianego przez widzów serialu M jak Miłość. Od tamtej pory media chętnie rozpisują się na ich temat, chociaż jak wiemy, para bardzo chroni swojej prywatności.

Mikołaj Roznerski i Ada Kalska tworzą bardzo zgrany duet.
Mikołaj Roznerski i Ada Kalska tworzą bardzo zgrany duet.

Śmiało można powiedzieć, że są oni jedną z najpopularniejszych i bardzo lubianych par w polskim show-biznesie, a ich związkowi kibicuje mnóstwo osób. Choć na profilach w mediach społecznościowych zarówno Ady, jak i Mikołaja od czasu do czasu pojawiają się ich wspólne zdjęcie, a aktor nie raz również przy okazji publicznych wystąpień dziękował ukochanej za wsparcie, to w rozmowie z mediami jest bardzo oszczędny, jeżeli chodzi o tematy związane z życiem prywatnym.

Zobacz także: Mikołaj i Ada wyglądali zjawiskowo podczas gali Telekamer!

Od jakiegoś już czasu krążą pogłoski o tajemniczym ślubie Mikołaja i Ady. Kiedy na profilu aktora pojawiło się zdjęcie, na którym mogliśmy zobaczyć jego ukochaną w sukni ślubnej, w sieci ponownie zawrzało. Jak już wiadomo, wówczas ślub pary odbył się na planie popularnej Emki. Czy w życiu prywatnym również stanęli na ślubnym kobiercu?

Postanowiliśmy zapytać Mikołaja, kiedy na jego palcu zobaczymy obrączkę. Zobaczcie, co nam odpowiedział!

Zapytaliśmy Mikołaja Roznerskiego o obrączkę!

Jeżeli wierzyć doniesieniom mediów Mikołaj miał oświadczyć się swojej ukochanej w 2019 roku we Włoszech. Postanowiliśmy zaryzykować i osobiście zapytać aktora o to, kiedy na jego palcu zobaczymy obrączkę. Jak można było się spodziewać, Mikołaj nie udzielił nam jednoznacznej odpowiedzi, jednak jego słowa mogą sugerować, że wraz z Adą są już po sakramentalnym „Tak”:

„A skąd wiadomo, że jej nie mam. I kropka”– odpowiedział aktor tajemniczo na zadane przez nas pytanie.

Jeżeli naprawdę Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska są już po sekretnym ślubie, to wszystko wskazuje na to, że jeszcze przez długi czas pozostanie to ich słodką tajemnicą. Musimy również przyznać, że potrafią oni trzymać swoich fanów w niepewności.

Źródło: Instagram mroznerski

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej