Połącz się z nami

Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska są już po ślubie!? Fani „M jak miłość” będą zachwyceni!

serial

Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska są już po ślubie!? Fani „M jak miłość” będą zachwyceni!

Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska są jedną z ulubionych par fanów serialu „M jak miłość”. Zakochani pracują razem nie tylko na planie hitowej produkcji Telewizji Polskiej, ale również grają w teatrze w sztuce „Piękna Lucynda”. Teraz Roznerski pokazał zdjęcie w ślubnym garniturze! Zobaczcie!

Chyba wszyscy fani serialu „M jak miłość” kibicują tej dwójce. Mikołaj wciela się w postać Marcina, a Adriana tak jak i w życiu prywatnym, tak samo w serialu, gra jego ukochaną Izę. Teraz Roznerski fotografią, którą pokazał na swoim profilu w social mediach, zdradził co nieco na temat ich przyszłości! Zobaczcie!

Młodzi, sławni i zakochani są już po ślubie! Wystarczyło jedno zdjęcie, które pokazał aktor, aby fani od razu wyłapali, co się święci! Jest tylko jedno, ale… Mikołaj w ślubnym garniturze nie ma nic wspólnego ze swoim prywatnym życiem , bo fotka została zrobiona na planie serialu „M jak miłość”!

Jak również wiemy, wbrew początkowym doniesieniom, nie poznali się oni na planie produkcji, ale właśnie tam poczuli coś do siebie.

„Z Adrianą się znamy już dłuższy czas, znaliśmy się jeszcze zanim spotkaliśmy się na planie „M jak miłość” i nasza historia tak się rozwijała, rozwijała, aż po prostu rozwinęła się do tego momentu, w którym jesteśmy teraz „– skomentował Mikołaj w jednym z wywiadów.

Wszystko wskazuje na to, że w odcinkach, które zobaczymy tuż po wakacjach, będzie się działo! Wszyscy fani serialu z wypiekami na twarzy czekają na ślub serialowego Marcina i Izy. O ile Adrianę w serialu widzieliśmy już w sukni panny młodej, to dla Mikołaja będzie to debiut, kiedy włoży ślubny garnitur!

Na zdjęciu widzimy serialowego Marcina w eleganckim garniturze, krawacie i koszuli.

„Coś mi mówi, że Marcin gotowy do ślubu”– od razu pojawiły się pod zdjęciem komentarze fanów, tej serialowej dwójki.

Pod zdjęciem pojawiło się nawet kilka propozycji matrymonialnych dla Mikołaja, w których czytamy:

„Zostań moim mężem❤💍…😄”.

Jak widzimy, wszystko wskazuje na to, że na planie „M jak miłość” po wakacjach czeka na nas niespodzianka, co stwierdzamy po zdjęciu Mikołaja. Czekamy na więcej fotografii z planu serialu!

Też nie możecie się doczekać ślubu Izy i Marcina w serialu?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w serial

Do góry