Połącz się z nami

Mikołaj Roznerski pierwszy raz opublikował w sieci zdjęcie z synem. Jaki on jest już duży!

Mikołaj roznerski pokazał syna

Z życia gwiazd

Mikołaj Roznerski pierwszy raz opublikował w sieci zdjęcie z synem. Jaki on jest już duży!

Aktor, który słynie z tego, iż pilnie strzeże prywatność swoją i bliskich, pokusił się na opublikowanie zdjęcia ze swoim synem. Mikołaj Roznerski pierwszy raz pokazał Antka na swoim profilu w mediach społecznościowych.

View this post on Instagram

A post shared by Mikołaj Roznerski (@mroznerski)

Życie prywatne Roznerskiego

Mikołaj Roznerski to bez wątpienia jeden z najpopularniejszych polskich aktorów. Ogromną popularność zdobył dzięki roli Marcina w uwielbianym przez widzów serialu M jak miłość. Poza graniem postaci Chodakowskiego aktor regularnie występuje także w wielu innych produkcjach.

To właśnie na planie dwójkowego serialu Mikołaj poznał swoją ukochaną Adrianę Kalską, z która związany jest od wielu lat. Wcześniej aktor spotykał się między innymi z modelką i prezenterką telewizyjną Marceliną Zawadzką, a także aktorką Martą Juras. To właśnie z nią Roznerski ma synka, Antoniego. Chociaż związek pary nie przetrwał i Marta oraz Mikołaj postanowili się rozstać niedługo po narodzinach syna, żyją w dobrych relacjach i dzielą się opieką nad Antkiem po równo.

To mądry, wrażliwy, fajny facet, który jest dla mnie motywacją do działania. Nawet przy dużym obciążeniu pracą, kiedy wieczorem gram przedstawienie, staram się go rano odwieźć do szkoły, żeby choć przez chwilę mieć okazję z nim poprzebywać i porozmawiać. Choć nie mieszkam z jego mamą, to opieką dzielimy się po równo” – mówił kilka lat temu w wywiadzie dla Party Mikołaj Roznerski.

View this post on Instagram

A post shared by Mikołaj Roznerski (@mroznerski)

Zobacz także: Roznerski i Kalska są już po ślubie?

Mikołaj Roznerski pierwszy raz pokazał syna

Z okazji Dnia Ojca Mikołaj, który do tej pory najczęściej publikował w sieci zdjęcia swoje i ukochanej oraz serialowych pociech, pierwszy raz pokazał zdjęcie ze swoim synem. Antek, który jest owocem związku Roznerskiego z aktorką Martą Juras, urodził się w 2011 roku. Rodzice chłopca niechętnie wypowiadają się publicznie na tematy związane z ich życiem prywatnym, dlatego zdjęcie, które opublikował Mikołaj w sieci, jest czymś zupełnie wyjątkowym.

Nic dziwnego, że widok Mikołaja z synem rozczulił obserwatorów aktora.

„Tatuś i synuś zawsze mnie ten widok rozczula 🤗 bo w życiu każdego chłopca tata odgrywa ważną rolę”

źródło: Party/Instagram Mikołaj Roznerski

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry