Mikołaj Roznerski znowu jest singlem! Wcześniej spotykał się z samymi pięknościami!

17 stycznia 2022
Przez: : M.S.

Związek Adriany Kalskiej i Mikołaja Roznerskiego należy już do przeszłości. Wcześniej aktor spotykał się z samymi atrakcyjnymi kobietami z polskiego show- biznesu. Poznajcie byłe partnerki Mikołaja Roznerskiego.

Rozstanie Ady Kalskiej i Mikołaja Roznerskiego

Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska od prawie czterech lat tworzyli jeden z najgorętszych związków w polskim show- biznesie. Para poznała się na planie serialu M jak Miłość i chociaż początkowo połączyła ich przyjaźń, po czasie okazało się, że pomiędzy Adą, a Mikołajem rozwinęło się uczucie.

Od tego czasu związek Kalskiej i Roznerskiego stał się jednym z najbardziej popularnych, a media interesowały się życiem prywatnym pary. Spekulowano na temat zaręczyn Ady i Mikołaja i typowano, kiedy dojdzie do ślubu.

Zobacz także: Co z wątkiem Izy i Marcina z M jak Miłość?

Niestety, niedawno pojawiły się spekulacje na temat rozstania Kalskiej i Roznerskiego. W końcu aktorka zdecydowała się przerwać milczenie i poinformowała swoich obserwatorów o rozstaniu z Mikołajem:

“Wypowiem się na ten temat raz i OSTATNI. Tak to prawda. W połowie grudnia rozstaliśmy się z @mroznerski. Rozstania dla nikogo nie są łatwe. Nasze prywatne drogi rozeszły się, jednak zawodowo nadal będziecie mogli nas oglądać na scenie i ekranie.”

Byłe partnerki Mikołaja Roznerskiego

Wielu było przekonanych, że związek Mikołaja z Adą zakończy się ślubem. Niestety tak się nie stało i aktualnie Roznerski znowu jest singlem. Nie da się ukryć, że przystojny aktor ma słabość do atrakcyjnych kobiet, a przed związkiem z Adrianą Mikołaj spotykał się z innymi pięknościami.

Ponad 10 lat temu Roznerski był w związku z aktorką Martą Juras, z którą ma syna Antoniego. Ich relacja dobiegła końca, a aktor zaczął spotykać się z Olgą Bołądź. Chociaż para nie potwierdziła swojego związku, ich wspólne zdjęcia obiegły media. Związek Olgi i Mikołaja nie trwał jednak długo, a niedługo potem plotkowano, że nową partnerką aktora jest Marcelina Zawadzka. Niestety także ta relacja się zakończyła, a według mediów przyczyną rozstania Roznerskiego i byłej Miss Polonia był brak czasu.

Olga Bołądź
Olga Bołądź, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

Przystojnego aktora łączono także z Alicją Bachledą- Curuś, jednak Mikołaj zaprzeczył tym pogłoskom zapewniając, że nic nie łączy go z piękną aktorką.

Związek z Roznerskiego z Adą Kalską trwał aż cztery lata i wiele wskazywało na to, że aktor ustatkuje się przy pięknej aktorce. Niestety ich drogi się rozeszły.

Źródło: Instagram Mikołaja Roznerskiego

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej