Mikołaj z „Rolnik szuka żony 10”: [wiek, praca, Instagram]

6 października 2023
Przez: : M.J

Mikołaj to jeden z najmłodszych kandydatów, którego na swoje gospodarstwo zaprosiła Anna. Ma on szansę zdobyć serce rolniczki? Czy sprosta jej wymaganiom? Co wiemy na jego temat? Ile ma lat, czym się zajmuje i dlaczego zdecydował się na udział w tym programie? Poznajmy go bliżej.

Mikołaj z Rolnik szuka żony 10: wiek

Na gospodarstwo rolniczki Anny został zaproszony Mikołaj, który jest najmłodszy z jej kandydatów, ponieważ ma zaledwie 21 lat. Pochodzi z Mazowsza. Z wykształcenia jest rolnikiem i technikiem elektroniki. Jest mężczyzną o wielu zainteresowaniach i nie lubi się nudzić.

21-latek mimo młodego wieku ma bardzo trzeźwe podejście do życia. Jest spokojnym mężczyzną i jak podkreśla, potrafi znaleźć dobre strony w najbardziej beznadziejnej sytuacji. Dla niego szklanka jest zawsze do połowy pełna.

Mikołaj z Rolnik szuka żony 10: praca

21-latek ma sporo wspólnego z rolnictwem, bo sam prowadzi własne gospodarstwo. Co więcej, w wolnych chwilach stawia drewniane domy z bali.

Mikołaj z Rolnik szuka żony 10: partnerka

Mimo że Mikołaj ma dopiero 21 lat, to doskonale wie, czego oczekuje od życia i przyszłej partnerki. Ma poważne plany, a swoją przyszłość widzi u kobiety, z którą będzie mógł spędzić resztę swojego życia. Nie jest mężczyzną, który skacze z kwiatka na kwiatek. Dla niego liczy się wierność i zaufanie.

Kim jest Mikołaj z Rolnik szuka żony 10?
Mikołaj z Rolnik szuka żony 10 / fot. Instagram.

10. edycja Rolnik szuka żony wystartowała 17 września. Poza Mikołajem rolniczka Anna na swoje gospodarstwo zaprosiła także Dominika oraz Jakuba. Który z panów skradnie jej serce? O tym dowiemy się niebawem.

ZOBACZ TAKŻE: „Rolnik szuka żony”: To już koniec popularnego programu TVP? Produkcja traci widzów…

Przypomnijmy, że oprócz Anny w programie możemy bliżej poznać Agnieszkę, Darka, Waldemara oraz Artura. Każdy z rolników i rolniczek marzy o znalezieniu swojej drugiej połówki, a widzowie już niejednokrotnie mogli się przekonać, że ten program naprawdę łączy ludzi.

Mikołaj z Rolnik szuka żony 10: Instagram

Na ten moment nie wiadomo, czy Mikołaj prowadzi swój profil na Instagramie. Jeśli tylko tego się dowiemy artykuł zostanie zaktualizowany.

Źródło: Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej