Milena Zdzuj: [wiek, You Can Dance, Instagram]

18 listopada 2021
Przez: : KS

Milena Zdzuj to jedna z faworytek do wygranej w pierwszej edycji programu You Can Dance. Nowa Generacja. Od zdobycia nagrody głównej dzieli ją już naprawdę niewiele. Zanim jednak dowiemy się, czy udało jej się zwyciężyć, sprawdźmy, co wiadomo na jej temat!

Milena Zdzuj: wiek

Okazuje się, że Milena jest jedną ze starszych tancerek, które zdecydowały się wziąć udział w pierwszej edycji You Can Dance. Nowa generacja. Mianowicie, nastolatka ma 13 lat. Wiadomo także, że pochodzi z Prószkowa. Dziewczynka, prócz tańca ma również inne zainteresowań, choć to jemu poświęca najwięcej czasu.

Jednakże, w kręgu zainteresowań 13-latki jest także moda i makijaż. Oprócz tego, wolny czas chętnie spędza również na grze w tenisa.

Największą fanką Mileny jest jej mama. Kobieta zawsze trzyma za córkę kciuki, nawet podczas treningów. Młoda tancerka, jest świadoma, że ma w niej wielkie wsparcie i zawsze może na nią liczyć.

Zobacz także: Co wiemy o Natalii z You Can Dance. Nowa Generacja?

Mielna Zdzuj: You Can Dance. Nowa generacja

Co ciekawe, Milena swoją przygodę z tańcem zaczęła jako 6-latka. Od tamtej pory, zdobyła już wiele tytułów i wyróżnień. Między innymi, może pochwalić się Mistrzostwem i Wicemistrzostwem Polski, zarówno solo, w duecie, formacji i miniformacji.

Mielna najpewniej czuje się w stylach jazz, modern i balet. Oprócz tego, doskonale odnajduje się także w pole dance. Co więcej, w tym gatunku zdobyła kilkukrotnie Mistrzostwo Polski.

Uczestniczka You Can Dance. Nowa generacja dotarła już do szóstki najlepszych tancerzy w pierwszej edycji programu. Niewątpliwie to dla niej wielkie wyróżnienie, a także możliwość zaprezentowania się przed szersza widownią. Dziewczyna zwróciła na siebie uwagę nie tylko jurorów, ale także widzów, którzy dają jej dużo wsparcia w komentarzach w sieci.

Milena Zdzuj You Can Dance
Mielna w You Can Dance. Nowa generacja

Milena Zdzuj: Instagram

Mielna prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @milena_zdzuj. Na chwilę obecną, jej aktywność obserwuje tam już ponad 8 tysięcy użytkowników.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej