Natalia Urbańska: [wiek, You Can Dance, Instagram]

18 listopada 2021
Przez: : KS

Natalia Urbańska to jedna z uczestniczek pierwszej edycji programu You Can Dance, w którym o wygraną walczą najlepsi młodzi tancerze w Polsce. Trzeba przyznać, że umiejętności dziewczynki robią naprawdę ogromne wrażenie. Sprawdźmy, co wiadomo na jej temat!

Natalia Urbańska: wiek

Okazuje się, że Natalia jest jedną z młodszych uczestniczek pierwszej edycji programu You Can Dance. Nowa generacja. Mianowicie, dziewczynka ma dopiero 11 lat. Oprócz tego, wiadomo, że pochodzi z Barczewa – miejscowości położonej w województwie warmińsko-mazurskim.

Nikogo nie zdziwi fakt, że to właśnie taniec jest największą pasją 11-latki. Jednakże, jej drugą wielką miłością są konie. To właśnie sala treningowa i stadnina są miejscem, gdzie najczęściej można ja znaleźć.

Natalka ma już bardzo ambitne plany na przyszłość, w której pragnie połączyć swoje dwie pasje. Mianowicie, występy na największych światowych scenach tanecznych i bycie instruktorem tańca, pragnie połączyć z weterynarią, aby w ten sposób pomagać zwierzętom.

Zobacz także: Co wiemy o Agustinie Egurroli?

Natalia Urbańska: You Can Dance

Mimo młodego wieku, Natalia na swoim koncie ma już sukcesy taneczne. Co ciekawe, na początku przymierzała się do baletu, lecz szybko dała do zrozumienia rodzicom i trenerom, że jej szalony temperament zdecydowanie lepiej odnajdzie się w świecie hip hopu.

Niewątpliwie, dla wielu fanów Natalki zaskakujący może być fakt, że dziewczynka wzięła już udział w około 30 turniejach. Wielokrotnie udało jej się również stanąć na podium, a także zdobyć wyróżnienie.

W You Can Dance. Nowa generacja udało jej się dotrzeć naprawdę daleko. Od finału dzieli ją zaledwie kilka odcinków. Nie da się ukryć, że Natalia jest faworytką licznej części widzów, co możemy zaobserwować między innymi w komentarzach w sieci.

Natalia Urbańska You can dance
Natalia Urbańska w You Can Dance. Nowa generacja

Natalia Urbańska: Instagram

Uczestniczka pierwszej edycji You Can Dance. Nowa generacja prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @urbanska4. Na chwilę obecną, jej aktywność śledzi tam już ponad 5 tysięcy użytkowników.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej