Połącz się z nami

Miley Cyrus nie próżnuje! Piosenkarka ma już nowego faceta!

News

Miley Cyrus nie próżnuje! Piosenkarka ma już nowego faceta!

Miley Cyrus nie próżnuje! Piosenkarka zmienia partnerów (i partnerki) jak rękawiczki. Krótkie małżeństwo, romans z dziewczyną, a teraz…nowy facet!
Zobaczcie nową (zapewne chwilową!) miłość Miley Cyrus!

Miley Cyrus nie jest stała w uczuciach – to pewne. Kiedy świat obiegła informacja, że piosenkarka stanie na ślubnym kobiercu wszyscy myśleli, że gwiazda w końcu się ustatkuje i zakończy hulaszczy tryb życia. Tak się jednak nie stało.
Wybrankiem jej serca był Lian Hemswroth. Jednakże szybki ślub zakończył się szybkim końcem ich związku. Zaobrączkowana Cyrus wytrzymała jedynie parę miesięcy.
Sprawa rozwodowa trafiła do sądu. Co godne uwagi, małżeństwo pożegnało się z wielką klasą, nie robiąc wokół siebie medialnego szumu. W ciepłych słowach skomentowali koniec swojego związku – więcej przeczytacie o tym TUTAJ!

Co ciekawsze, chwilę po zakończonym związku z Australijczykiem Miley związała się z kobietą.
Blond piękność już wcześniej była bliska Miley i jej mężowi. Jednakże po końcu ich związku okazało się, że Kaitlynn Carter czuje coś więcej do artystki. Kobiety były widywane na ściankach i celebryckich imprezach, gdzie nie ukrywały uczuć!
Oczywiście jak na Miley przystało związek ten również szybko się zakończył – niespełna miesiąc temu! TUTAJ przeczytacie więcej na ten temat!

Miley Cyrus nie próżnuje!

Wydawałby się, że Miley w końcu będzie chciała odpocząć od uniesień miłosnych – nic bardziej mylnego! Okazuje się, że postanowiła nie próżnować i szybko znalazła nowy obiekt westchnień.
Nowa miłość Miley to gwiazda POP – Cody Simpson.
Co najciekawsze jest to wieloletni „przyjaciel” Cyrus!
Para została przyłapana na pocałunku w restauracji ze zdrową żywnością, w Los Angeles.

Nagranie zrobione ukradkiem pokazuje jak Miley pochyla się nad mężczyzną i namiętnie go całuje!

Wielką niewiadomą pozostaje, na jakich relacjach oparty jest nowy związek Miley. Warto zwrócić uwagę, że Cody (nowy wybranek) już niejednokrotnie łamał serca kobietom ze świata show-biznesu.

View this post on Instagram

energy

A post shared by Cody Simpson (@codysimpson) on

Jak myślicie, nowy związek Cyrus to w końcu „TO”, czy piosenkarka po raz kolejny postanowiła się zabawić?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w News

Do góry