Połącz się z nami

Miley Cyrus singielką? Koniec wielkiej miłości?!

News

Miley Cyrus singielką? Koniec wielkiej miłości?!

Miley Cyrus singielką? Koniec wielkiej miłości?! Jak donoszą media na całym świecie Miley Cyrus rozstała się właśnie ze swoim obecnym partnerem Cody Simpsonem. Kolejny, krótki nieudany związek? Wiele na to wskazuje! Zobaczcie więcej informacji na ten temat!

https://www.instagram.com/p/B4T_2bsF-R5/

Miley Cyrus słynie z dwóch powodów. Pierwszy z nich to ogromny talent muzyczny, którego nikt nie może podważyć. Drugi natomiast stawia piosenkarkę w nie najlepszym świetle. To, co wydarzyło się w życiu Miley po raz kolejny udowodniło, że Miley nie jest stała w uczuciach, i to właśnie drugi element, z którego znana jest popularna piosenkarka amerykańska.

Kiedy Miley wyszła za mąż świat oszalał. Nikt nie spodziewał się, że szalona artystka wpadła w sidła miłości i nareszcie ustatkuje się przy jednym z mężczyzn. Jej wybrankiem był Liam Hemsworth. Ci, którzy nie wierzyli w przemianę Miley mieli rację. Nawet związek małżeński nie potrafił utrzymać Liamowi kobiety przy swoim boku. Para rozstała się po zaledwie niecałym roku małżeństwa. Na co trzeba zwrócić uwagę – odbyło się to w zgodzie i z wielką klasą. Byli małżonkowie wypowiedzieli się o sobie miło i pożegnali na zawsze – więcej na ten temat przeczytacie TUTAJ!

Miley jednak nie zaszyła się w czeluściach domu opłakując swoje nieudane małżeństwo. Chwilę po wdała się w gorący romans z przyjaciółką rodziny – Kaitlynn Carter!
Choć w przypadku piosenkarki wszystko mogło być możliwe ten związek nie był poważnie traktowany przez fanów gwiazdy. Internauci słusznie twierdzili, że za chwilę kobiety rozejdą się – i tak się właśnie stało!

Miley Cyrus singielką? Koniec wielkiej miłości?!

Tuż po gorącym romansie z kobietą fani gwiazdy zdumieli na wiadomość, że Miley ma nowego partnera – a jest nim Cody Simspon!
Para nie ukrywała swojej wielkiej miłości i emanowała nią od pierwszych chwil związku. Na potwierdzenie Miley dzieliła się z internautami zdjęciami, które potwierdzały ogromna więź jej oraz Simpsona.
To właśnie wtedy mężczyzna pilnie koczował przy łóżku szpitalnym Miley, gdy ta trafiła tam w wyniku ostrej anginy. Gdy następnie okazało się, że piosenkarka musi przejść operację strun głosowych wpierał ją również jej najnowszy partner – o tym więcej przeczytacie TUTAJ.

View this post on Instagram

‘I wanna be your dog’. By @damon_baker

A post shared by Cody Simpson (@codysimpson) on

Miley Cyrus singielką? Koniec wielkiej miłości?!

Cody i Miley wyglądali na naprawdę zakochanych. Wiele z nas mogło pokusić się wówczas na stwierdzenie, że znalazł się w końcu mężczyzna, który w zupełności odpowiada Miley i jej temperamentowi.
Świat obiegła natomiast informacja, że Miley i Cody rozstali się. Nie znamy oficjalnej przyczyny rozpadu związku. Mówi się, że piosenkarka nadal nie potrafiła podnieść się po rozstaniu z Liamem i postanowiła skupić się wyłącznie na sobie. Mówi się również, że byli kochankowie postanowili pozostać w przyjacielskich relacjach.

Na ten moment ani Cody, ani Miley nie skomentowali plotek na temat rzekomego zakończenia swojego związku. Do czasu aż żadne z nich nie wypowie się na dany temat możemy uznać informację tę jedynie za plotki.

Będziemy informować Was na bieżąco o związku Miley Cyrus i Cody’ego Simpsona!

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w News

Do góry