Miłosz Skierski: [wiek, The Voice Kids, Instagram]

28 kwietnia 2023
Przez: : M.J

Miłosz Skierski to uczestnik 6. edycji The Voice Kids, który doszedł aż do finału. Podczas Przesłuchań w ciemno dołączył do drużyny Dawida Kwiatkowskiego. Co wiemy na temat tego uzdolnionego chłopca? Ile ma lat i czym się zajmuje poza muzyką?

Miłosz Skierski: wiek

Uczestnik szóstej edycji The Voice Kids ma 13 lat. Jest chłopcem, którego wprost rozpiera energia. To także typ indywidualisty. Zawsze podąża własnymi ścieżkami. Jest chłopcem, któremu uśmiech nie schodzi z twarzy.

Ma optymistyczne nastawienie do życia, a najbardziej kocha zwierzęta. Sam jest właścicielem dwóch adoptowanych psów.

Oprócz muzyki Miłosz uwielbia także fotografię i dobrą kuchnię. Kocha podróżować i poznawać nowe miejsca. To właśnie wtedy najbardziej lubi smakować nowych potraw.

Miłosz Skierski: The Voice Kids

13-latek podczas Przesłuchań w ciemno trafił do drużyny Dawida Kwiatkowskiego po tym, jak zaśpiewał utwór River. Kolejno podczas Bitew na scenie stanął z Filipem Robakiem i Denysem Hryshchukiem. Ostatecznie dobrnął do samego finału, gdzie będzie musiał pokonać uczestników z drużyny Cleo oraz chłopaków. Będzie także rywalizował z Leonem i Martyną ze swojego teamu.

ZOBACZ TAKŻE: Leon Olek: [wiek, The Voice Kids 6, Instagram]

Finał 6. edycji The Voice Kids zobaczymy w sobotę 29 kwietnia o godzinie 20.05 na antenie telewizyjnej Dwójki.

Miłosz Skierski: Instagram

Tak jak niemal wszyscy uczestnicy The Voice Kids także Miłosz prowadzi swój profil w mediach społecznościowych. Na Instagramie znajdziecie go pod nazwą #miloszskierski. Już teraz może się pochwalić ponad 24 tysiącami obserwatorów, jednak nie mamy wątpliwości, że z biegiem czasu ta liczba poszybuje w górę.

Na Instagramie Miłosza znajdziemy nie tylko zdjęcia z programu The Voice Kids, ale także z jego życia prywatnego. Jedno jest pewne, muzyka dla Miłosza jest całym światem co doskonale widać po zdjęciach, jakie zamieszcza w sieci.

Źródło: Instagram / TVP.pl

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej