Leon Olek: [wiek, The Voice Kids 6, Instagram]

28 kwietnia 2023
Przez: : M.J

Leon Olek to uczestnik 6. edycji The Voice Kids, który doszedł aż do finału w drużynie Dawida Kwiatkowskiego. Co wiemy na temat tego uzdolnionego chłopca? Ile ma lat i czym się zajmuje oprócz muzyki?

Leon Olek: wiek

Leon z The Voice Kids 6 to 12-letni chłopak, który podbił serca jurorów swoim głosem. Jest energicznym, ale bardzo wrażliwym chłopcem. Swoją przygodę ze śpiewaniem rozpoczął kiedy miał 7 lat, a swoje pierwsze wokalne popisy dawał w Gminnym Ośrodku Kultury Sezam w Przeźmierowie.

Warto podkreślić, że 12-latek od pięciu już lat uczęszcza do Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia w Tarnowie Górnym. Uczy się w klasie fortepianu, co świadczy o tym, że ma doskonały słuch.

Leon oprócz muzyki kocha także sport, bo w wolny czas często spędza grając w tenisa stołowego lub w siatkówkę. Swoją przyszłość wiąże jednak z muzyką i dlatego też zdecydował się na udział w programie Telewizji Polskiej.

Leon Olek: The Voice Kids

Leon trafił podczas Przesłuchań w ciemno do drużyny Dawida Kwiatkowskiego. Doszedł do samego finału, gdzie o zwycięstwo będzie walczył nie tylko z uczestnikami z drużyn Cleo oraz chłopaków, ale także z Martyną Gąsak i Miłoszem Skierskim ze swojej drużyny.

ZOBACZ TAKŻE: Martyna Gąsak: [wiek, The Voice Kids 6, Instagram]

Leon podczas Przesłuchań w ciemno zaśpiewał utwór Talking To The Moon i wówczas odwrócił fotele wszystkich trenerów. Następnie w etapie Bitew na swój warsztat wziął utwór Zabierz tę miłość, który wykonał wraz z kolegą i koleżanką z drużyny.

W sobotę, 29 kwietnia o godzinie 20:05 rozpocznie się finał szóstej edycji The Voice Kids.

Leon Olek: Instagram

Leona znajdziemy także na Instagramie, gdzie prowadzi swój profil pod nazwą #leon_olek. 12-latek chętnie zamieszcza tam zdjęcia z programu, ale także swoje prywatne fotki. Nie da się ukryć, że jest bardzo uzdolnionym chłopcem, a udział w The Voice Kids może być dla niego przepustką do dalszej kariery.

ZOBACZ TAKŻE: Wszyscy zwycięzcy “The Voice Kids”! Kto zrobił karierę?

Źródło: Instagram / voicekids.tvp.pl

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej