Miły Pan: [wiek, kariera, Fame MMA, Instagram]

23 września 2021
Przez: : KS

Miły Pan, a właściwie Piotr Kołaczyński to artysta, którego utwory bez dwóch zdań znają zwłaszcza fani muzyki disco polo i dance. Okazuje się, że już niebawem, wokalista podejmie zupełnie nowe dla siebie wyzwanie. Sprawdźmy, co wiadomo na jego temat!

Miły Pan: wiek

W sieci możemy dotrzeć do informacji, że Piotr Kołaczyński urodził się 31 maja 1996 roku. W związku z tym, nietrudno obliczyć, że na chwilę obecną ma 25 lat. Oprócz tego, stamtąd dowiadujemy się również, że pochodzi z Warszawy.

Wiele fanów artysty zadaje sobie pytanie, czy jego serce jest wolne. Niestety, Kołaczyński niechętnie wypowiada się na ten temat. Na ten temat na próżno szukać także informacji w jego social mediach. Jednakże, pojawiają się głosy, że z tak dużą częstotliwością koncertowania trudno byłoby mu zadbać także o życie uczuciowe.

View this post on Instagram

A post shared by MiłyPan (@najmilszypan)

Zobacz także: Co wiemy o Smolastym?

Miły Pan: kariera

Okazuje się, że Miły Pan swoją karierę muzyczną zaczynał od programu Disco Star. To właśnie tam pojawił się z utworem Królowa, który nie potrzebował dużo czasu, aby stać się prawdziwym hitem. Kolejne popularne piosenki artysty to: Małolatki, Lovesong i Melanż. Ich klimat utrzymywał najczęściej w gatunku disco polo.

Jednakże, Miły Pan jest również wielkim fanem rapu. Co więcej, postanowił sam spróbować własnych sił w tym gatunku muzycznym. Pierwsze kroki zaczął stawiać pod pseudonimem Kouchi. Pierwszy utwór jego autorstwa nosi tytuł Od zaraz.

Miły Pan Fame MMA
Fame MMA 11: Miły Pan vs Smolasty

Miły Pan: Fame MMA

Rap nie jest jedyną strefą, której spróbuje Kołaczyński. Mianowicie, już 2 października 2021 roku artysta zadebiutuje podczas gali Fame MMA 11. Jego przeciwnikiem będzie Smolasty – czyli Norbert Smoliński.

Jednakże, panowie nie żywią do siebie złej krwi, a w klatce rywalizować będą czysto sportowo. Jak myślicie, który z nich ma większe szanse na wygraną?

Miły Pan: Instagram

Artysta, który zawalczy na Fame MMA 11 prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @najmilszypan. Na chwilę obecną, jego aktywność śledzi tam ponad 94 tysiące użytkowników.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz