Mini Majk: [Wiek, Fame MMA, Ekipa, Instagram]

28 października 2019
Przez: : KS

Mini Majk to jeden z członków Ekipy Friza, który w jej skład wchodzi niemal od samego początku. Zasłynął także, że mimo swojego niskiego wzrostu, zmierzył się z rywalem o normalnych warunkach fizycznych na gali Fame MMA. Co wiadomo na temat tego youtubera?

Mini Majk: wiek

Jego nazwisko tak naprawdę brzmi Mateusz Krzyżanowski. To popularny youtuber, który może pochwalić się ogromną liczbą fanów. Jedną z najczęściej wyszukiwanych informacji na jego temat przez internautów jest jego wzrost. Mateusz mierzy 130 centymetrów. Jednakże ma do tego bardzo duży dystans i nie traktuje jako tematu tabu. Zapewnia, że nie jest to dla niego żadną barierą, ani przeszkodą. Ma 27 lat.

Tak ogromną popularność Majkel zyskał dzięki temu, że należy do Ekipy. Od kilku lat z pozostałymi ekipowiczami mieszka pod wspólnym dachem i nagrywa filmy. Ich efekty widzowie mogą później oglądać w sieci.

Mini Majk: Fame MMA

Na gali Fame MMA do ringu wszedł z innym popularnym youtuberem – Lordem Kruszwilem. Trzeba przyznać, że panowie zachowali się bardzo szlachetnie i ku uciesze fanów, doszli do porozumienia i całe wynagrodzenie z walki przekazali na cele charytatywne. Ich starcie budziło wielkie zainteresowanie wśród kibiców.

Zobacz także: Karta walk Fame MMA 12: Kto z kim zmierzy się w oktagonie?

Mini Majk: dziewczyna

Od jakiegoś czasu Mateusz Krzyżanowski jest w szczęśliwym związku. Jego ukochana to Paulina Kozłowska. Ich relacja jest na tyle poważna, że dziewczyna zdecydowała się nawet na przeprowadzkę z nadmorskiej rodzinnej miejscowości do Domu Ekipy w Krakowie. W sieci możemy znaleźć ich wspólne zdjęcia i filmy.

Mini Majk dziewczyna
Mateusz z dziewczyną

Zobacz także: Lord Kruszwil stanie przed sądem – odpowie za śmierć 66-letniego mężczyzny?

Mini Majk: Instagram

Influencer bardzo aktywnie prowadzi swój profil na Instagramie. Można wyszukać go pod nazwą @_minimajk. Obserwuje go aż 1,8 miliona użytkowników. Na swoje konto dodaje wiele zdjęć i relacji. Między innymi znajdziemy tam sesje zdjęciowe, zakulisowe momenty z tworzonych przez niego filmików oraz treningi, na które ostatnimi czasy bardzo często uczęszczał.  

Zobacz także: Wielocha i Szczena spodziewają się drugiego dziecka?! „Będziemy starać się je wychować lepiej niż Marcela”…

Źródło: Instagram _minimajk

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz