Wielocha i Szczena spodziewają się drugiego dziecka?! „Będziemy starać się je wychować lepiej niż Marcela”…

9 listopada 2021
Przez: : M.J

Na temat związku Ryszarda Dąbrowskiego i Joanny Wielochy niejednokrotnie było głośno w mediach. Ostatnio Szczenie i jego partnerce odebrano syna, jednak wszystko wskazuje na to, że nie powiedzieli oni jeszcze ostatniego słowa, jeśli chodzi o ich rodzinę. Czy to oznacza, że partnerka Szczeny po raz drugi jest w ciąży?

Związek Szczeny i Joanny Wielochy

Ryszard Dąbrowski był jednym z bohaterów kontrowersyjnej telenoweli stacji Polsat Chłopaki do wzięcia. Choć w programie mogliśmy zobaczyć mężczyzn z małych miejscowości, którzy nie mają szczęścia w miłości, to zdecydowanie Szczena do nich nie należał. Rysiek miał kilka partnerek, jednak najbardziej w pamięci widzów zapadł jego związek z Joanną Wielochą.

Jak wiadomo para po dziś dzień kontynuuje swoją relację i choć ich związek nie zawsze jest udany, to od lat trzymają się razem. Rysiek i Aśka doczekali się syna Marcela, który jak już wiemy, został im ostatnio odebrany.

Zobacz także: Syn Szczeny i Wielochy trafił do rodziny zastępczej!

Joanna Wielocha i Ryszard Dąbrowski.
Szczena z Wielochą i synem.

Kontrowersje po ostatnich wydarzeniach w życiu pary nie milkną, a oni nie zamierzają dać o sobie zapomnieć. Po ostatniej domowej awanturze ich synek Marcelek trafił do rodziny zastępczej i wszystko wskazuje na to, że para ma małe szanse, żeby go odzyskać. Niedługo później Szczena po przegranej walce z Marcinem Najmanem wyznał, że był pod wpływem alkoholu. Teraz okazuje się, że powyższe wydarzenia nie dały im do myślenia, bo para nie zamierza rezygnować z kolejnego potomstwa…

Joanna Wielocha jest w drugiej ciąży?

Wielocha i Dąbrowski udzielili jakiś czas temu wywiadu dla portalu TVreklama. Zapytani o planowanie kolejnego dziecka, Joanna odpowiedziała:

“Powiem tak, to będzie wielką niespodzianką. Ja nikomu niczego nie będę zdradzała”

Swojej partnerce wtórował zadowolony Szczena, który przyznał, że kolejne dziecko chcieliby wychować lepiej niż Marcelka. Dodajmy, że jeżeli informacje na temat ciąży Joanny Wielochy okażą się prawdziwe, będzie to już trzeci potomek Szczeny. Ryszard ma już 6-letnią córkę i jak się dowiedzieliśmy, jej matką jest przyjaciółka Joanny Wielochy.

Zobacz także: Co wiemy o córce Ryśka Dąbrowskiego?

“Jeżeli będzie, to będziemy starać się je wychować lepiej niż Marcela. Z Marcelem, siłą rzeczy, trochę nam źle to wychodzi. Ale myślę, że z następnym dzieckiem uda nam się to lepiej ogarnąć”- powiedział Szczena.

Rozumiecie coś z tego?

Źródło: TVreklama / Instagram Ryszarda Szczeny

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej