Połącz się z nami

Mini Majk z Ekipy Friza już tak nie wygląda – zdecydował się na zabieg, który całkowicie go odmienił!

Mini Majk

Moda i uroda

Mini Majk z Ekipy Friza już tak nie wygląda – zdecydował się na zabieg, który całkowicie go odmienił!

Mini Majk jest członkiem Ekipy Friza. W ostatnich dniach poinformował o wykonanym zabiegu, który diametralnie zmienił jego wizerunek. Wszystko relacjonował w sieci. Poznajcie szczegóły!

Życie prywatne i zawodowe Mateusza Krzyżanowskiego

Mateusz Krzyżanowski, znany pod pseudonimem Mini Majk jest członkiem Ekipy Friza. Może pochwalić się pokaźnym gronem fanów, a jego media społecznościowe cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Znany youtuber i influencer zgromadził na samym Instagramie prawie 2 mln internautów, a jego kanał w serwisie YouTube subskrybuje ponad 1,5 mln widzów, co jest niezwykle imponującym wynikiem.

Zobacz także: Ekipa wypuszcza swoje napoje – szykuje się kolejny hit!

Mini Majk aktywnie działa w sieci, gdzie znajdziemy mnóstwo vlogów z jego życia. Jeśli chodzi o życie prywatne, Mateusz obecnie tworzy szczęśliwy związek z 19-letnią Pauliną Kozłowską, która całkiem niedawno dołączyła do szeregów Ekipy.

Mini Majk poddał się zabiegowi

W jednym z ostatnich filmów opublikowanych w serwisie YouTube, Mateusz poinformował o zabiegu, któremu się poddał. Youtuber postanowił przeszczepić sobie włosy i nieco zagęścić swoją fryzurę. Całość relacjonował z sieci i szczegółowo opowiedział o całym procesie.

Na początku Mateusz udał się na konsultację lekarską. Po ponad miesiącu doszło do wykonania zabiegu, który trwał kilka godzin. Mini Majk pokazał również widzom efekt tuż po. Mimo opuchlizny i świeżych ran związanych z zabiegiem, efekt był już widoczny. Na pełny rezultat przeszczepu należy jednak poczekać około 3 miesięcy.

Mateusz tuż po wykonaniu zabiegu

Film związany z zabiegiem Mateusza możecie obejrzeć poniżej:

Warto również wspomnieć o reakcji widzów, którzy niezwykle pozytywnie odnieśli się do metamorfozy Mateusza. Pod filmem pojawiło się mnóstwo miłych słów.

„Majki, efekt będzie super mówią ze jak facet o siebie dużo dba to znaczy ze zakochany miłość ci służy”

„Bardzo dobra decyzja Majkel! Witamy w klubie przeszczepieńców ;)”

„Fajnie ze zrobiłeś cos co chciałeś, i sie tym cieszysz” – czytamy w komentarzach.

Co uważacie o tego typu zabiegach?

źródło: Instagram Mini Majka, kanał YouTube Mini Majka

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Moda i uroda

Do góry