Połącz się z nami

Miriam Riviera NIE ŻYJE! Bohaterka „Wszystko o Miriam” popełniła samobójstwo?

Miriam Riviera popełniła samobójstwo

News

Miriam Riviera NIE ŻYJE! Bohaterka „Wszystko o Miriam” popełniła samobójstwo?

Zmarła Miriam Rivera! Transseksualna modelka, którą kojarzyć możecie z bardzo kontrowersyjnego show. Co ciekawsze całe zdarzenie miało miejsce parę miesięcy temu, a dopiero teraz świat dowiedział się o całym zdarzeniu! Zobaczcie więcej informacji!

Kilka słów o życiu Miriam

Miriam Rivera otworzyła sobie drzwi do show-biznesu dzięki udziałowi w programie „Wszystko o Miriam” emitowanym w stacji TVN. Kilkunastu mężczyzn walczyło o względy pięknej kobiety. Dopiero po zakończonym show ogłosiła zwycięzcy, że jest transseksualistką, która, co gorsza, nie poddała się operacji usunięcia męskich genitaliów. W związku z aferą, jaka wybuchła po oficjalnej informacji mężczyźni biorący udział w show podali producentów do sądu zarzucając im straty moralne.

Dlaczego Miriam Riviera popełniła samobójstwo

Rivera jako dziecko pragnęła być kobietą. Poddała się przez to kuracjom hormonalnym. Dlaczego zatem postanowiła nie zmieniać się do końca i zacząć normalnie żyć? W wielu wywiadach można było odnaleźć informację, że piękna i seksowna (na pierwszy rzut oka) modelka kocha siebie taką, jaką jest i cieszy się swoim życiem.
Jednak teraz Miriam Rivera NIE ŻYJE!

Media dotarły do męża Miriam, który w rozmowie z „Daily Mail Australia” poinformował, że jego żonę zmuszono do popełnienia samobójstwa, gdyż nie zgodziła się pracować jako prostytutka. Jak donosi „plejada”:

„Nad ranem zadzwoniła do mnie, by powiedzieć, że źle się czuje i wymiotuje krwią. Zaleciłem jej, by pojechała do szpitala. Około południa, tuż przed wyjściem do szpitala znowu do mnie zadzwoniła. Wtedy rozmawialiśmy ze sobą po raz ostatni.”

Ciało kobiety zostało odnalezione w jej mieszkaniu, dwie godziny po telefonie do męża. Podobno celebrytka szarpnęła się na swoim życiu poprzez powieszenie się. Co bardziej istotne zwłoki od razu poddano kremacji, jej mąż dowiedział się dopiero po fakcie. Cała sprawa osnuta jest wielką tajemnicą bowiem jak doniósł mediom mąż gwiazdy, chciał on przewieźć ciało żony do Nowego Jorku, ale dostał telefon z pogróżkami. Grożono mu, że gdy zdecyduje się na przylot do Meksyku również zostanie zabity!
Miriam Rivera zmarła w lutym bieżącego roku w Meksyku. Nie ma jednak wątpliwości, że ta śmierć snuje za sobą wiele niewiadomych.

Zobacz także: Zobacz, których uczestników spotkał smutny los po opuszczeniu „Big Brothera” i „Baru”!

Czy pamiętacie kontrowersyjny program „Wszystko o Miriam”?

Źródło: YouTube

Kontynuuj czytanie
Może Ci się spodobać...
Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w News

Do góry