Połącz się z nami

Zobacz, których uczestników spotkał smutny los po opuszczeniu „Big Brothera” i „Baru”!

Uczestnicy pierwszej edycji programu Big Brother

Z życia gwiazd

Zobacz, których uczestników spotkał smutny los po opuszczeniu „Big Brothera” i „Baru”!

Programy typu reality- show na stałe zagościły na antenach stacji telewizyjnych. Bez wątpienia największa rewolucja zaczęła się od emisji pierwszego sezonu Big Brothera, który emitowany był na antenie TVN w 2001 roku. Drugim tego typu programem był Bar, który od 2002 roku nadawała telewizja Polsat. Mnóstwo osób chciało się wówczas dostać do tego typu reality-show, żeby zdobyć popularność i rozpocząć karierę w show-biznesie. Niestety, nie wszystkim było to pisane. Zobaczcie, których uczestników już z nami nie ma.

Uczestnicy z programu Big Brother

Anna Baranowska

Brała udział w pierwszej edycji Big Brothera. Była ona najstarszą uczestniczką w domu Wielkiego Brata i odpadła z programu jako pierwsza. Po opuszczeniu domu powiedziała, że ludzie zapamiętają dwie osoby: tę, która odeszła jako pierwsza i jako ostatnia.

Po wyjściu z programu jej życie nie było usłane różami, jakby każdemu się wydawało. Miała problem ze znalezieniem pracy. 23 października 2007 roku jej partner życiowy znalazł ciało Anny w jej mieszkaniu. Dzień wcześniej została napadnięta i okradziona. Wiadomo jedynie, że miała ranę na głowie. Według nieoficjalnych źródeł mogło dojść do zatrucia alkoholem uczestniczki reality-show.

View this post on Instagram

A post shared by FAKT24.pl (@fakt24.pl)

Józef Warchoł

Wystąpił w piątej edycji Big Brothera. Był jednym z najbardziej kontrowersyjnych uczestników. Jako kick-boxer wiele razy wywalczył tytuł mistrza Polski we wszystkich kategoriach wiekowych. Niestety, telewidzom dał się poznać ze swojej gorszej strony. Został usunięty z domu Wielkiego Brata po tym, jak go zdemolował i pobił się z jednym z uczestników. W wyniku problemów zdrowotnych odszedł w 2015 roku w wieku 51 lat.

Zobacz także: Gwiazda Słonecznego Patrolu jest bezdomna!

Uczestnicy z programu Bar

Roman Szewczyk

Brał udział w pierwszej edycji reality-show Bar. Był młodym poetą. Pochodzący z Nowego Targu chłopak marzył o karierze aktora. Miał nadzieję, że udział w programie otworzy mu drzwi do show-biznesu. Niestety 31 grudnia 2004 roku, Roman targnął się na swoje życie. Prawdopodobnie Szewczyk polał się benzyną i podpalił. Lekarzom, mimo starań nie udało się go uratować. Miał zaledwie 24 lata.

Marian Majewski

Był uczestnikiem pierwszej edycji Baru. 26 marca 2011 roku jego ciało zostało znalezione w Pardubicach w Czechach, na torach kolejowych. Majewski miał wtedy 34 lata. Sprawa do końca nie została rozwiązana, ale nie wyklucza się samobójstwa.

Oglądaliście Bar i Big Brothera?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry