Misiek z Nadarzyna: [kim jest?, Mirosław Dąbrowski, MMA, Instagram]

3 marca 2022
Przez: : KS

Misiek z Nadarzyna to postać, która wzbudza duże zainteresowanie wśród internautów. Wielu z nich zastanawia się, kim tak naprawdę jest mężczyzna o tajemniczym pseudonimie, który swoich sił próbuje w walkach MMA. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej na jego temat, zapraszamy do zapoznania się z treścią artykułu zamieszczonego poniżej!

Misiek z Nadarzyna: kim jest?

Wiele osób ciekawi, kim jest Misiek, jak tak naprawdę się nazywa, ile ma lat i co o nim wiadomo. Otóż, w sieci można dotrzeć do informacji, że jego prawdziwe imię i nazwisko to Mirosław Dąbrowski. Nikogo pewnie nie zdziwi fakt, że pochodzi właśnie z podwarszawskiego Nadarzyna, bowiem łatwo można domyślić się tego z jego pseudonimu.

Wiadomo również, że mężczyzna urodził się w 1961 roku. Co za tym idzie, w tym roku skończy 61 lat. Ciekawostką jest pseudonim Misiek. Bowiem, prawdopodobnie wziął się on od słów osoby, która stwierdziła że Dąbrowski ma ręce umięśnione niczym niedźwiedź.

Z zawodu Misiek jest mechanikiem samochodowym, jednakże już w młodości miał problemy z prawem. W przeszłości prowadził własną dyskotekę. Odbywał także karę w więzieniu. Mianowicie, został skazany między innymi za pobicie milicjanta i nielegalny przemyt spirytusu.

Misiek z Nadarzyna MMA
Mirosław Dąbrowski

Zobacz także: Co wiemy o Marcinie Najmanie?

Misiek z Nadarzyna: MMA

W jednym z wywiadów, których udzielił Misiek mieliśmy okazję dowiedzieć się, że niebawem spróbuje swoich sił w MMA. Mimo, że do pojedynku z nim znalazłoby się kilku przeciwników z przeszłości, w ringu zobaczymy go z inną gwiazdą.

Otóż, Mirosław Dąbrowski zawalczy na gali MMA VIP 4. Jego oponentem będzie sam Marcin Najman. Ich pojedynek jest zapowiedziany jako walka wieczoru.

Misiek z Nadarzyna: Instagram

Popularny Misiek prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @misiek_nadarzyn. Na chwilę obecną, jego aktywność śledzi tam już ponad 54 tysiące użytkowników tego serwisu.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej