Marcin Najman: [wiek, kariera, Fame MMA, koniec kariery, Instagram]

30 marca 2020
Przez: : KS

Marcin Najman to bezsprzecznie jeden z najbardziej znanych sportowców w Polsce. Mimo, że na początku kariery udało mu się osiągnąć wiele sukcesów, aktualnie nie radzi sobie również dobrze. Jednakże, nie poddaje się i usiłuje udowodnić, że stać go na znacznie więcej. Sprawdźmy, co wiadomo na jego temat!

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Marcin Najman (@marcin.najman)

Marcin Najman: wiek

Sportowiec pochodzi z Częstochowy. Ma 41 lat, urodził się 13 marca 1979 roku. Co ciekawe, skończył liceum muzyczna i grał na kontrabasie. Jest także absolwentem Wyższej Szkoły Pedagogicznej w Częstochowie na kierunku pedagogika ze specjalnością wychowanie muzyczne. Już jako kilkulatek zaczął uczęszczać na zajęcia sportowe, a były to między innymi karate, kick-boxing, a następnie boks.

Marcin Najman: kariera

Najman dwukrotnie został mistrzem Polski juniorów w kick-boxingu. Karierę boksera zaczął od trzech porażek, jednakże później był niepokonany przez kolejne 12 walk. Stanął również do pojedynku o zawodowe międzynarodowe mistrzostwo Polski w wadze ciężkiej, który niestety przegrał. Po kilkuletniej przerwie powrócił do ringu, ale ostatecznie zdecydował się na zmianę dyscypliny. Mianowicie, podpisał kontrakt na walki MMA z federacją KSW. Bokser wziął także udział w programie ,,Taniec z gwiazdami, gdzie jego partnerką była Hanna Żudziewicz.

Zobacz także: „Taniec z gwiazdami”: Maffashion wystąpi w kolejnej edycji?

Marcin Najman: Fame MMA

Fame MMA to gale, w których udział biorą youtuberzy, influencerzy oraz postacie znane z show biznesu. Dzieje się tak również w przypadku byłych sportowców. Najman walczył tam już trzykrotnie. Wygrał tylko jeden ze stoczonych pojedynków – pokonał Bonusa BGC. Natomiast po krótkim czasie uległ Pawłowy Trybsonowi Trybale oraz Piotrowi Piechowiakowi.

Zobacz także: „Fame MMA”: Nana z „Hotelu Paradise” zawalczy w oktagonie? Tego mogliście się nie spodziewać

Marcin Najman: koniec kariery

W wywiadzie po ostatniej walce wyznał, że rozmyśla nad zakończeniem kariery sportowej. Pierwotnie chciał stoczyć jeszcze jeden, ostatni pojedynek. Wywołał tym wiele komentarzy zarówno fanów mieszanych sztuk walki, ale także dziennikarzy.

Marcin Najman: Fame MMA dyskwalifikacja

Podczas ostatniej gali z udziałem Najmana, podczas jego walki z Kasjuszem Don Kasjo Życińskim doszło do niemałego skandalu. Były sportowiec popełnił dwa niedozwolone błędy, kopiąc, a następnie obalając swojego przeciwnika. Po decyzji sędziego o zakończeniu starcia, między nimi i narożnikami doszło do szarpaniny.

Zobacz także: Fame MMA 12: Don Kasjo stoczył dwie walki podczas jednej gali! Jaki jest wynik?

Marcin Najman: Instagram

Jego profil na Instagramie znajdziemy pod nazwą @marcin.najman. Na chwilę obecna obserwuje go ponad 87 tysięcy użytkowników. Sportowiec zamieszcza tam liczne zdjęcia i na bieżąco komentuje swoją karierę.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony prz (@marcin.najman)

Źródło: Instagram marcin.najman

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej