Miss Euro 2024 okrzyknięta! Aż trudno odwrócić wzrok

17 czerwca 2024
Przez: : W.M.

W piątek rozpoczęły się mistrzostwa Euro 2024, których w tym roku gospodarzami są Niemcy. Media już okrzyknęły Miss Euro, która już raz pozowała na trybunach w Katarze i już wtedy zwróciła uwagę fanów piłki nożnej, a jest to Ivana Knoll. Piękna Chorwatka i jej stylizacja zdecydowanie przyciągają wzrok.

Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej 2024, odbywające się w tym roku w Niemczech, rozpoczęły się w miniony piątek. Dla miłośników futbolu to prawdziwe święto sportu. Inauguracyjne spotkanie otwarcia pomiędzy gospodarzami a drużyną ze Szkocji zapoczątkowało serię emocjonujących pojedynków, które będą trwały przez najbliższe tygodnie, obiecując mnóstwo sportowych emocji.

W ramach każdych tak prestiżowych zawodów, jak Euro, poza sportowymi zmaganiami wyłaniana zostaje także Miss. W przeszłości, podczas mistrzostw w Polsce i Ukrainie w 2012 roku, szeroką rozpoznawalność zdobyła Natalia Siwiec, co znacząco przyczyniło się do jej kariery w polskim show-biznesie. Podobny los spotkał Ivanę Knoll, która podczas ostatnich mistrzostw świata w Katarze zdobyła tytuł Miss Mundialu, co otworzyło przed nią drzwi do globalnej rozpoznawalności.

Zobacz także: Miss mundialu niczego się nie wstydzi! Ivana Knoll kusi i nie zostawia wiele dla wyobraźni!

Miss Euro 2024

Na Euro 2024, Ivana Knoll ponownie przyciąga wzrok mediów oraz fanów piłki nożnej. Chorwatka zaprezentowała się podczas meczu Chorwacji z Hiszpanią w charakterystycznym dla siebie, odważnym stylu. Na trybunach w Berlinie pojawiła się w długich spodniach i skąpym topie, stylizowanym na biało-czerwoną chorwacką szachownicę, co z pewnością nie umknęło uwadze obecnych tam fotoreporterów.

W dniu kiedy na murawie zagrali Chorwacji z Hiszpanią, swoją drużynę dopingowała z trybun. Oczywiście tego dnia zamieściła na swoim profilu, który warto dodać obserwuje aż 3 mln followersów wpis, którym dodała otuchy Chorwatom. Mimo wszystko jak wiadomo, Chorwacja przegrała z rywalami aż 0:3.

“nigdy się nie poddajemy”- napisała pozując zalotnie do zdjęć

Ivana Knoll. fot. Instagram
Ivana Knoll. fot. Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej