Miss Polski 2020: Krzysztof Ibisz popełnił niezłą gafę. Nie wszyscy zwrócili na to uwagę

18 stycznia 2021
Przez: : W.M.

Za nami wielki finał Miss Polski 2020, który wyłonił najpiękniejszą kobietę w Polsce. Podczas koronacji prowadzący Krzysztof Ibisz popełnił gafę, ale tylko czujni widzowie zwrócili na to uwagę.

Finał Miss Polski 2020 już za nami. Tego dnia na scenie nie zabrakło także wpadek, a jednej z nich dopuścił się prowadzący Krzysztof Ibisz.

Wybory Miss Polski od lat wzbudzają ogromne emocje. Tego dnia na scenie pojawia się wiele pięknych kobiet, od których trudno odwrócić wzrok. Niestety tylko jedna z nich może otrzymać koronę najpiękniejszej. W tym roku tytuł Miss Polski 2020 otrzymała Anna-Maria Jaromin, ale wyłoniono również cztery piękne vice-Miss:

IV-vice Miss Polski 2020 – Sandra Naum

III-vice Miss Polski 2020 – Dominika Wójcik

II-vice Miss Polski 2020 – Wiktoria Ciochanowska

I-vice Miss Polski 2020 – Natalia Balicka

Miss Polski 2020: Krzysztof Ibisz popełnił niezłą gafę

Tego wieczoru galę poprowadzili prawdziwi weterani stacji Poslat – Paulina Sykut-Jeżyna, Agnieszka Hyży oraz Krzysztof Ibisz. Na scenie wystąpiło także wielu utalentowanych artystów m.in. Paweł Domagała, Kortez czy Anna Wyszkoni, ale echem z pewnością odbił się także występ Moniki Lewczuk, która na scenie zapomniała tekstu piosenki.

To nie jedyna wpadka tego wieczoru. Niezłą gafę popełnił także Krzysztof Ibisz. Podczas koronacji najpiękniejszej Polski roku 2020 na scenie pojawiła się także Magdalena Kasiborska, która oddała koronę swojej następczyni. Prowadzący, przedstawiając widzom nowa Miss Polski 2020, pomylił rok i powiedział 2012.

„Przed Państwem Miss Polski 2012 Ania Maria Jaromin. Ogromne brawa. Gratulacje. To jest ten moment, na który czekaliśmy cały rok” – mówił prowadzący Krzysztof Ibisz

Oczywiście to zwykła pomyłka, na którą nie wszyscy zwrócili uwagę, ale czujni internauci wychwycili gafę prowadzącego.

„Panie Ibisz delikatne przejęzyczenie chyba 2012”

„wpadka słowna “1:15… Miss Polski 2012 Anna Maria…” 😍 ale chyba nikt tego nie zauważył, każdy oczekiwał werdyktu”

Oglądaliście Miss Polski 2020?

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej